bezcitný človek - čo sa to so mnou deje?

Príspevok v téme: bezcitný človek - čo sa to so mnou deje?
bezcitna

V poslednej dobe začínam byť voči všetkému ľahostajná. Ak sa stane niečo zlé, beriem to ako súčasť života a nevyroním ani slzu. Mávam pocity prázdnosti, napr. sa zamýšľam načo som na tomto svete, keď nič necítim, tak potom mi ostáva žiť iba materiálny život, ale to nechcem. Nerozumiem, čo sa to so mnou deje, ako keby som strácala city a duševný život. Chcem ľúbiť a byť milovaná, no necítim momentálne nič. Viem, že to vyznie fakt dosť divne, ale zažili ste niekto niečo také? :D Je to nábeh na psychickú poruchu? Otváram diskusiu :)

du

prosim vas vyjadrite sa priamo k teme o tom je tento portal a nerieste tu okolo toho dalsich 100 picovin toto neni pokec,pretoze ma zaujima co si o tom myslia normalny jedinci.

du

prosim vas vyjadrite sa priamo k teme o tom je tento portal a nerieste tu okolo toho dalsich 100 picovin toto neni pokec,pretoze ma zaujima co si o tom myslia normalny jedinci.

bezcitna

ľudia, pomoc, stále to pretrváva, nič necítim, už som aj pokazila náladu kamarátke "aspoň nemusíš všetkým okolo kaziť náladu" :) paráááda, to som dopadla. mám sa úplne dištancovať od ľudí na nejaký čas? nechcem spôsobovať bolesť (ešte sa tak trochu pamätám, čo je to) fyzickú bolesť poznám aj teraz :D

Magy

loveme - dievcensky? maggie mozno zenske meno je. ale magy tazko. kto pozna azet a vidi moju emailovu adresu pod nickom,ten vie, ako sa da pozriet na moj profil a uvidis hned kto som, ani nemusis mat na azete/pokeci registraciu.

elala

Neprispievala, nevedela som ze je taky server. Az ked sa tu magy vedla mna zacal smiat, tak mi na moje naliehanie dal adresu stranky, nech si pozriem sama. Uprimne ti poviem maoam, ze som sa tiez dobre pobavila. A nielen na tejto teme. Ale radsej tu pisat uz nebudem, aby sa tu do magoska neobuvali, ze sa tvari ako dvaja ludia. Bavte sa dalej.

Loveme

magy, máš dievčenský nick :-)tak to trochu mätie

bezcitna, tento stav ťa časom prejde a budeš znova citná.vôbec si z toho nič nerob, skor na to nemysli, také obdobie bolo aj u mňa. skôr sa snaž niečím zamestnať

vedajka

Neviem, čo tu riešite. To čo napísal violence mi pripadá všelijak, len nie ako pravda. Grafológ nie som, ale toľko ešte vidím, že to píše pako a nie človek s vysokým iq. Inak milujem takých ľudí, čo si myslia, že len ich problémy sú najväčšie, len oni prežili to najhoršie. Že zažil toľko, čo ani 10 ľudí nie... Dovoľte sa mi zasmiať. Súhlasím s Magy, typy "prežil som obe svetové a kopec tragédií, na mňa nikto nemá" sú len na smiech.