Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolonoskopia a zrasty

Príspevok v téme: Kolonoskopia a zrasty
bazalka

Včera som bola na kolonoskopii. Dva roky predtým som mala gynekologickú operáciu. Odvtedy mám občasné tlaky v ľavom podbruší. Vyšetrenie ma dosť bolelo, spomínali nejaké zrasty. Dosť mi na tej strane doblížili. Dnes ma ešte stále ten bok pobolieva, akoby som to mala ponaťahované. Môže to byť ešte z toho vyšetrenia? Chcela by som skúsenosti tých, ktorí mali zrasty a robili im kolonoskopiu. Ďakujem.

VTomi

ahoj,
ja som absolvoval kolonoskópiu už x-krát, po každom to bolo bolestivé, ale krátko po vyšetrení mi už bolo fájn, bolesti som už potom nemal, teda nie kvôli samotnému vyšetreniu, ale kvôli mojej základnej chorobe. čiže po kolonoskópii som už bolesti nemal, len nafukovanie, keďže pri vyšetrení do čriev pumpujú vzduch. Možno že Ti to bolí kvôli tomu vzduchu, čiže tvoje trávenie ešte možno nie je celkom v normále. Mne naposledy pri vyšetrení zistili akési polyty, maličké zrasty, ale kvôli nim som bolesti nemal a vraj to riešiť nebudú. Ty si ale žena, u Teba tie bolesti môžu byť aj z iných dôvodov. Teta mám na mysli to, že Ti to môže bolieť aj kvôli vyšetreniu a súčasne aj kvôli ženským veciam.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolonoskopia a zrasty - Fórum - ZDRAVIE.sk