jedia zástanci BIO len BIO ?

Joo

ak sa chces stravovat naozaj bio, tak musis si dopestovat sama ...... o tom co dnes jeme ,rozhoduju velke obchodne siete ,ktore na nasej naivite zarabaju ,staci oznacit regal BIO
ak chces pit cistu vodu ,staci ju filtrovat ...........

artex

akurat sme si to vypytali od tej firmy ci centra co to tu vodicka hodila a uz nam to prislo. staci tam napisat ze chcete recept na vodu bez tazkych kovov. oni to asi posielaju automaticky.

doubledog

inak, este k tomu BIO tabaku.
v oblastiach, odkial tabak pochadza a nie su este zdevastovane vplyvom modernej spolocnosti (take su najma v Juznej Amerike), je tabak pestovany prirodzenym sposobom na zahradkach a malych polickach.
Zaroven je miestnymi komunitami a ich liecitelmi povazovany za mimoriadne liecivu rastlinu, ktora pomaha na rozne neduhy.
Dokonca je aj uctievany v ramci ich nabozenstva, tvori sucast ich kultury.

tabak pestovany priemyselne na velkych plochach a upravovany do cigariet je u nas vnimany ako skodlivy jed, v lepsom pripade ako rekreacna droga a jeho uzivanie je povazovane za nerest, zlozvyk, pripadne zavislost.

watermelon

aj ja mam 4 l destilator, akej znacky je ten tvoj? moj je megahome - americky asi... len ma znepokojila jedna vec, v tej hornej casti sa mi vytvorilo nieco ako hrdza, nie v tej kde davas vodu, ale v tej kde je ventilator, to je mozne? ved je to z ocele nie? dokelu, asi budem musiet reklamovat, alebo to je daka dobre zazrata hneda spina? to sa mi nezda

watermelon

no podla toho co som si o destilke citala, nema sancu byt agresivna na creva, je agresivna v cistom povodnom stave, lebo je hladna, prazdna, tak nabera do seba - vtahuje, preto si ludia mylne myslia ze ti vytiahne z tela mineraly...lenze ona sa uz pri styku s ustnou dutinou stihne nabalit tym co tam mas...bakteriami...alebo ktovie aj cim cize uz v tele sa nesprava ako hladna. Ale ak ju pije nejaky vitarian s dokonale cistym telom - ako vitarianka som si ani zuby nemusela umyvat, ziaden zly dych povlak nic, ale umyvala som aj tak... tak to verim ze pomoze vylucit z tela skodliviny a anorganicke zluceniny...
ja by som sa jej rozhodne nebala ked ta nezabije voda z vodovodu ci plastovych flias, tak ani tato, ked uz ine nie

lost

ja som z ebay zobral 4litrovy destlator, a zostalo tam celkom dost prachu :)

a sranda je ze - ked to dokaze tak rozozrat potrubie, pracku(!!) tak neverim ze je to take super pre telo a zuby a vsetko..

zaroven som si zo zvedavosti kupil super presnu zlatnicku vahu za 10$ z ebay :D (ale vazi fakt dobre, otestovane..) lebo som chcel vediet, kolko toho prachu zostane z 1litra vody :) lenze som to aj tak nevedel vsetko vyskriabat, tak to tam zaschlo.. cize neviem - jedine ak by som dal do nejakel flase odparit vodu a potom porovnat hmotnost..

ten prach bol biely, ale bolo to tam celkom dost (na 4l asi 1 cajova lyzicka cca, ak si spravne pamatam)

lost

no mne povedali, ze to moze ublizit crevam a flore.. udajne to je prilis "agresivne"
ale netusim co je na tom pravdy..

watermelon

vodicka a v akych flasiach davas zamrazit tu vodu? ja som to chcela robit ale akosi som nenasla nic zdrave, sklo sa ti rozbije a z plastov sa ti uvolnuju pri rozmrazovani chemikalie, neviem presne ake, nepamatam, len som to citala - mozno zmakcovace? neviem, v kazdom pripade, ak nemozes nechat flasu s vodou na slnku a potom to pit tak to iste bude aj s rozmrazovanim.
lost: ked som bola cista vitarianka nepila som vodu niekedy vobec, niekedy len deci ci dve - skratka to ovocie ti jej da habadej.
teraz ked zjem sem tam nieco varene, tak pijem menej ako liter, skratka po tom varenom ta smadi, po ovoci nie.
na destilovanej vode naozaj nevidim nic zle. Coho presne sa bojis? Toho ze nie je mineralizovana? No tak to som rada, lebo neverim anorganickym mineralom, ukladaju sa v tele, presne to iste co robia na hrnci ci v kanvici, robia aj v tele, telo ich nevie zuzitkovat. A pre mna bolo najdolezitejsie nepit ten humus v podobe kovov,chloru, liekov a inych zlucenin co nemaju v tele co hladat
a myslim ze 3 tyzdne pitia nemozu ukazat na zdravi nic - ak nezmenis trochu aj zivotospravu, no ja som zvedava, mozem po 3 tyzdnoch napisat, ci este zijem hehe