Môže melír úplne zničiť vlasy?

werca

ja si myslím že melír neovplyvňuje rast vlasov.. čo sa toho zničenia týka... určite to ničí vlasy viac ako normálna farba pretože toho percento peroxidu vodíka je vyššie ako v normálnej blond farbe...a určite si melír nerob doma možeš si vlasy spáliť

Yong

Ja si zosvetľujem vlasy melírovacím práškom a peroxidom , no nezdá sa mi , že by mi ich to zničilo , ale dosť kúr som si dával

danielaaa

Peta, ked nechapes, ja ti to vysvetlim, melir totizto nici vlasy, zalezi od kvality vlasov, mne melir vyrazne vlasy nicil....

menatko

dolezite je nenechat si spalit vlasy peroxidom, najst si kadernicku, ktorej doverujes. odporucam dvojfarebny alebo trojfarebny melir ton v tone. vyzneje pekne a prirodzene. nasledne si kupit nejaku masku na vlasy - vyzivujucu pouzivat raz alebo dvakrat tyzdenne a vlasy budes mat krasne a leskle.

peta111

..nechapem, preco by z toho redli... ja si davam melir uz 8 rokov a mam kvalitu vlasov ako aj predtym...avsak nedorabam ho kazdy mesiac, pretoze mne nie je vidno odrasty...mam biely melir na mojich blond original vlasoch, ani skoro nie je vidno, ze ho mam... a to si davam robit vzdy husty melir a mam vlasy krasne...