Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

Yong

Miladka : počul som už o tých bosorkách , že vraj im stačí dotknúť sa ťa ... Je to trochu netaktné robiť to ľuďom
Faye: ďalší neveriaci Tomáš , pokiaľ to nezažiješ, tak to nepochopíš, preto hľadáš logické riešenie

Faye

Podla mna zakladatelka temy si vymysla (zacala som citat temu od zaciatku a prestala som citat po troch stranach, prepacte ked sa nezapojim viac akutalnejsie) - kazdy kto sa o to trosku zaujima vie, ze na cintorinoch zvycajne nestrasi, duchovia sa ovela castejsie zdrzuju na miestach kde pocas zivota zili/kde boli zavrazdeni nez na miestach kde su pochovani... ved to ani nedava zmysel. Ja byvam na internate ktory je hned vedla cintorinu a je to jeden z najlepsich intrakov ake tu su, je tu ticho, pekne a zaroven aj vsade blizko.
A co sa tyka tych snov... ze sa nemozte pohnut, nadychnut, zachvaty paniky a strasneho strasneho strachu ktory opantava cele telo - to nie je nic ine ako spankova paralyza. Vyguglite si to. Je to v pohode a normalne (okej nie je to v pohode je to hnusne, sama som to zazila ale nie je to nic nadprirodzene). Casto sa s nou spajaju aj halucinacie ci uz zvukove alebo vizualne.

aaaaaaaa

ja som sa pytala v tom "sne" kto si a co chces odo mna pritom vsetko som vnimala, ale ziadna odpoved... najhorsie bolo to ked sa mi zdalo, ze si idem zasvietit svetlo pri posteli a vypalila sa ziarovka...a ked som sa skutocne prebrala tak som zasvietila nebola vypalena nastastie to by som sa uz skutocne zacala bat. neviem ale to modlenie naozaj zabralo...a to mi aj mama poradila a niekde som to citala, ale uz neviem kde a som rada, ze viacero ludi ma s tym skusenost.. je to dost neprijemne... a este sa mi stala jedna vec samozrejme ktoru mi nikto neveri.. kto nezazije neuveri. ja si tiez myslim, ze niesme tu sami...

Fero M.

Noo ako sranda sranda, ale už som to zažil tiež paru krát. Na posledy som mal nočnú moru v ktorej ma satan ťahal naspäť do postele a ja som kričal v izbe, nech ma zobudia, že ma satan ťaha preč a že sa mi niečo strašne sníva, možno som aj fakt bol v polospánku. Bolo to príšerné. Kričal som ale nedalo sa... fujj...

milada1111

hmmm zaujimave veci sa tu popisali.ja verim takym veciam.konkretnu udalost som s takym niecim nezazila,ale verim ludom co sa im to stalo a pracujem z bosorkou,ktora kradne ludom energiu,ale to sa mi rozpisovat nechce...ja si myslim,kedze sa zjavuju duchovia a ludia sa toho boja,mali by zmenit taktiku.myslim,ze by nebolo odveci sa ktomu postavit a skusit sa prihovorit,ako im mozete pomoct.vacsina duchov,ktora sa zjavuje,ich dusa neprebehla sposobom ako ma.duse co ostavaju smutia,to znamena,treba im pomoct,ale ako ,to netusim.podla mna komunikacia by zabrala,ale vzmysle priatelstva

vitali

K tejto téme by sa mohol hodiť aj tento článok: www.casopisimidz.sk

Je zaujímavý (aj časopis), dočítala som sa tam aj nové veci, nielen tie známe všeobecné.

Eva6

Neviem, či tie "prejavy" u nás doma sú spôsobené aj tým, že bývame cca 3m od cintorína :) Ale jeden roh v izbe máme asi začarovaný. Stále je tam taká zvláštna tma a niečo tam bliká, hoci tam nič blikavé nemáme, ani sa to nemá od čoho odrážať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašenie na internáte. - Fórum - ZDRAVIE.sk