Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

vitali

Dievčatá (aj mnohí iní), bude to klišé, ale keď sa vám to opakuje, mali by ste sa na niekoho obrátiť, kto vám vie pomôcť! To sú vážne veci, ktoré vám nič dobré neprinesú, takto to môže byť s vami horšie. Nenechávajte to len tak, že ste si zvykli a pod. Inak je smutné, že keď sa niekto takýto postihnutý obráti na kamarátov a rodinu, neveria mu. Ľudia zákonite neveria tomu, čo nevideli.
A zisťovali ste prečo je tomu vo vašom dome takto? Určite aj tam musí byť príčina.
Už vidím, že dnes v noci sa tu budem sama riadne báť:( Ale nám chvalabohu na internáte aspoň nestraší!

Eva6

aaaaaaaa, presne to sa stáva aj mne. Zaspím a preberiem sa na to, že sa nemôžem pohnúť, nadýchnuť. Priateľ leží vedľa mňa a ja snažím ho kopnúť, buchnúť proste nejak zobudiť, ale nemôžem sa ani pohnúť. Chcem naňho zakričať, nech ma zobudí, ale nevyjde zo mňa ani hlások, pritom sa počujem kričať a vidím sa ako sa metám a kopem ho. V tom "tranze" si v hlave hovorím, nech ma preberie a skončí to, pritom viem, že spím, ale uvedomujem si aj, že vnímam a som prebratá. Nedá sa mi to vysvetliť.. A popritom ako by mi niekto sedel na hrudi, dusil ma. Celá som paralyzovaná. Občas sa mi stáva, že ma priateľ zobudí a hovorí mi, že som strašne divne chrčala. Keď mi to samo prejde a zobudím sa, mám veľmi zlý pocit a obrovský nevysvetliteľný strach..
Inak prejavy duchov vnímam, nikto mi nechce veriť a myslia si, že mi šibe. Stáva sa mi to v práci, ale za poslednú dobu aj doma. Napr. niekto otvára dvere, šuplíky a prehadzuje v nich lyžičky, padajú veci na také miesta, kam by nikdy samé dopadnúť nemohli atď. Ale akonáhle sa pohnem, či chytím kľučku dverí, všetky "veci" prestanú a je ticho.

aaaaaaaa

ja mam iba pocit, ze nemozem dychat, ziadny tlak necitim jednoducho ako sa nemozem pohnut ani nic povedat tak sa nemozem ani nadychnut no trva to kratko maximalne minutu dve...

debilko

aaaaaaaa

niečo som počul o nočnej more:)
vraj to vtedy tlačí na prsiach až tak že sa nevieš nadýchnuť mne sa to stalo našťastie iba raz:)
ale stálo to za to:)

aaaaaaaa

viem, ze je to odveci.. no poznate to? ako zivy sen

-vecer si idem lahnut do postele zatvorim oci na par sekund, vnimam, este nespim zrazu sa nemozem pohnut a chcem nieco povedat, kedze byvam s rodicmi chcem zakricat na mamu nech ide ku mne do izby no nemozem sa hybat ani hovorit.. v hlave si hovorim nechaj ma co chces ochvilu to prejde a okamzite sa breberiem zacnem nad tym rozmyslat vsetko si pamatam... uz sa mi to stalo niekolkokrat najnovsie sa mi toto stalo tak, ze som zavrela oci- vnimala som v tom "sne" zrazu otvorene dvere z ktorych vychadzalo ostre svetlo a v nich tmava postava a ja som chcela povedat odid nechaj ma zdalo sa mi, ze idem zasvietit pri posteli no vypalila sa ziarovka ja som to normalne vnimala..ale to sa mi iba zdalo..no niekde na internete som citala, ze vtedy sa mam zacat modlit.. tak som sa zacala modlit prestavalo to tak som sa prestalamodlit zase to zacalo zase som sa zcala modlit..takto asi 3x kym som sa uplne prebrala zasvietila som si svetlo a chvilu som vystrasena rozmyslala...

vie mi to niekto vysvetlit? ja tomu nerozumiem niekto mi hovoril ze to moze byt duch ktory vychadza zo zrkadla ale ja oproti posteli zrkadlo nemam... a uz sa mi to stalo aj o 12tej na obed kedy som lezala v posteli, nespala som,zdalo sa mi, ze niekto vosiel do izby a tak som zatvorila oci a zrazu ako v zrchlenom zabere prisla ku mne tmava postava a citila sm aj dotyk ako keby ma chcela otocit na bol ja som chcela otvorit silou mocou oci ale nedalo sa..chcela som zakricat odid no nedalo sa..aj sa mi tazko dychalo... viete co to je? :(

Yong

muchacc: to si myslíš len ty , samoľúbosť smrdí muška ;D
nekradnem ti tvoj názor , mysli si čo chceš , ja viem svoje

Jane318

2bodka - aj tak by tým nič nevyriešili. Len by sa to zviditeľnilo a bolo by "bu bu bu" a to je všetko. Za chvíľu by sa na to zabudlo.
A myslím, že tým duchom sa tiež nechce byť hlavnou atrakciou v zoo.
(nevadí, ja si domyslím, pokiaľ nepíšeš fakt po maďarsky, že by som musela použiť google prekladač, tak je všetko v poriadku :-D).

2bodka

Jane318,

presne tak. Tiez si myslim, ze jedinym vysledkom by bolo "helke halo"´, ktore by mohli zaradit do hlavnych sprav.. ved uz pomaly co vysielat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašenie na internáte. - Fórum - ZDRAVIE.sk