Strašenie na internáte.

Príspevok v téme: Strašenie na internáte.
beller

Uz vela rokov na jednom internate kde momentalne byvam strasi. A strasilo uz vela rokov predtym. Zretelne pocut kroky z prazdnych izieb, predmety samovolne miznú/premiestnuju sa a padajú na zem fyzikalne nezmyselnym sposobom - akoby ich nieco skôr postrčilo ako zhodilo, dopadaju tak dva metre miesta nez boli uložené. Niekedy je celkom zretelny aj sepot, slova sa vsak nedaju rozlustit lebo sa v polovici akoby zlomia. na izbach uz tiez padali obrazy, rozbijali sa zrkadla, vodovodné kohutiky sa otačali samovolne. Vacsina z izieb ma osobitny druh strasenia ( niekde su to kroky, inde padajuce predmety). Vsade je citit velmi neprijemna energia a clovek sa tu celkovo zle citi. Ludia kvoli tomu odchadzali takmer mesacne.
Internát sa vysväcoval kazdy rok, niekedy viac krat do roka ale vsetko to pokracuje.Je to ozaj neprijemne miesto na zivot. Preto sa pytam co mame robit my, co nemame inu moznost len tu zostat ?

aaaaaaaa

ja som sa pytala v tom "sne" kto si a co chces odo mna pritom vsetko som vnimala, ale ziadna odpoved... najhorsie bolo to ked sa mi zdalo, ze si idem zasvietit svetlo pri posteli a vypalila sa ziarovka...a ked som sa skutocne prebrala tak som zasvietila nebola vypalena nastastie to by som sa uz skutocne zacala bat. neviem ale to modlenie naozaj zabralo...a to mi aj mama poradila a niekde som to citala, ale uz neviem kde a som rada, ze viacero ludi ma s tym skusenost.. je to dost neprijemne... a este sa mi stala jedna vec samozrejme ktoru mi nikto neveri.. kto nezazije neuveri. ja si tiez myslim, ze niesme tu sami...

Fero M.

Noo ako sranda sranda, ale už som to zažil tiež paru krát. Na posledy som mal nočnú moru v ktorej ma satan ťahal naspäť do postele a ja som kričal v izbe, nech ma zobudia, že ma satan ťaha preč a že sa mi niečo strašne sníva, možno som aj fakt bol v polospánku. Bolo to príšerné. Kričal som ale nedalo sa... fujj...

milada1111

hmmm zaujimave veci sa tu popisali.ja verim takym veciam.konkretnu udalost som s takym niecim nezazila,ale verim ludom co sa im to stalo a pracujem z bosorkou,ktora kradne ludom energiu,ale to sa mi rozpisovat nechce...ja si myslim,kedze sa zjavuju duchovia a ludia sa toho boja,mali by zmenit taktiku.myslim,ze by nebolo odveci sa ktomu postavit a skusit sa prihovorit,ako im mozete pomoct.vacsina duchov,ktora sa zjavuje,ich dusa neprebehla sposobom ako ma.duse co ostavaju smutia,to znamena,treba im pomoct,ale ako ,to netusim.podla mna komunikacia by zabrala,ale vzmysle priatelstva

vitali

K tejto téme by sa mohol hodiť aj tento článok: www.casopisimidz.sk

Je zaujímavý (aj časopis), dočítala som sa tam aj nové veci, nielen tie známe všeobecné.

Eva6

Neviem, či tie "prejavy" u nás doma sú spôsobené aj tým, že bývame cca 3m od cintorína :) Ale jeden roh v izbe máme asi začarovaný. Stále je tam taká zvláštna tma a niečo tam bliká, hoci tam nič blikavé nemáme, ani sa to nemá od čoho odrážať.

vitali

Dievčatá (aj mnohí iní), bude to klišé, ale keď sa vám to opakuje, mali by ste sa na niekoho obrátiť, kto vám vie pomôcť! To sú vážne veci, ktoré vám nič dobré neprinesú, takto to môže byť s vami horšie. Nenechávajte to len tak, že ste si zvykli a pod. Inak je smutné, že keď sa niekto takýto postihnutý obráti na kamarátov a rodinu, neveria mu. Ľudia zákonite neveria tomu, čo nevideli.
A zisťovali ste prečo je tomu vo vašom dome takto? Určite aj tam musí byť príčina.
Už vidím, že dnes v noci sa tu budem sama riadne báť:( Ale nám chvalabohu na internáte aspoň nestraší!

Eva6

aaaaaaaa, presne to sa stáva aj mne. Zaspím a preberiem sa na to, že sa nemôžem pohnúť, nadýchnuť. Priateľ leží vedľa mňa a ja snažím ho kopnúť, buchnúť proste nejak zobudiť, ale nemôžem sa ani pohnúť. Chcem naňho zakričať, nech ma zobudí, ale nevyjde zo mňa ani hlások, pritom sa počujem kričať a vidím sa ako sa metám a kopem ho. V tom "tranze" si v hlave hovorím, nech ma preberie a skončí to, pritom viem, že spím, ale uvedomujem si aj, že vnímam a som prebratá. Nedá sa mi to vysvetliť.. A popritom ako by mi niekto sedel na hrudi, dusil ma. Celá som paralyzovaná. Občas sa mi stáva, že ma priateľ zobudí a hovorí mi, že som strašne divne chrčala. Keď mi to samo prejde a zobudím sa, mám veľmi zlý pocit a obrovský nevysvetliteľný strach..
Inak prejavy duchov vnímam, nikto mi nechce veriť a myslia si, že mi šibe. Stáva sa mi to v práci, ale za poslednú dobu aj doma. Napr. niekto otvára dvere, šuplíky a prehadzuje v nich lyžičky, padajú veci na také miesta, kam by nikdy samé dopadnúť nemohli atď. Ale akonáhle sa pohnem, či chytím kľučku dverí, všetky "veci" prestanú a je ticho.

aaaaaaaa

ja mam iba pocit, ze nemozem dychat, ziadny tlak necitim jednoducho ako sa nemozem pohnut ani nic povedat tak sa nemozem ani nadychnut no trva to kratko maximalne minutu dve...

debilko

aaaaaaaa

niečo som počul o nočnej more:)
vraj to vtedy tlačí na prsiach až tak že sa nevieš nadýchnuť mne sa to stalo našťastie iba raz:)
ale stálo to za to:)

aaaaaaaa

viem, ze je to odveci.. no poznate to? ako zivy sen

-vecer si idem lahnut do postele zatvorim oci na par sekund, vnimam, este nespim zrazu sa nemozem pohnut a chcem nieco povedat, kedze byvam s rodicmi chcem zakricat na mamu nech ide ku mne do izby no nemozem sa hybat ani hovorit.. v hlave si hovorim nechaj ma co chces ochvilu to prejde a okamzite sa breberiem zacnem nad tym rozmyslat vsetko si pamatam... uz sa mi to stalo niekolkokrat najnovsie sa mi toto stalo tak, ze som zavrela oci- vnimala som v tom "sne" zrazu otvorene dvere z ktorych vychadzalo ostre svetlo a v nich tmava postava a ja som chcela povedat odid nechaj ma zdalo sa mi, ze idem zasvietit pri posteli no vypalila sa ziarovka ja som to normalne vnimala..ale to sa mi iba zdalo..no niekde na internete som citala, ze vtedy sa mam zacat modlit.. tak som sa zacala modlit prestavalo to tak som sa prestalamodlit zase to zacalo zase som sa zcala modlit..takto asi 3x kym som sa uplne prebrala zasvietila som si svetlo a chvilu som vystrasena rozmyslala...

vie mi to niekto vysvetlit? ja tomu nerozumiem niekto mi hovoril ze to moze byt duch ktory vychadza zo zrkadla ale ja oproti posteli zrkadlo nemam... a uz sa mi to stalo aj o 12tej na obed kedy som lezala v posteli, nespala som,zdalo sa mi, ze niekto vosiel do izby a tak som zatvorila oci a zrazu ako v zrchlenom zabere prisla ku mne tmava postava a citila sm aj dotyk ako keby ma chcela otocit na bol ja som chcela otvorit silou mocou oci ale nedalo sa..chcela som zakricat odid no nedalo sa..aj sa mi tazko dychalo... viete co to je? :(