rozmaznana baba

Príspevok v téme: rozmaznana baba
youngpeter

par mesiacov chodim s jednou babou, je fajn rozumieme si ale vadi mi na nej jedna vec okrem ineho, a to rozmaznanost, je zvyknuta dostat vela veci na podnose a caka to pravdepodobne aj od svojho frajera, taktiez co sa tyka platenia ked niekde sme, proste samozrejnost pre nu ze zaplati hocikto len nie ona, nevravim zo zaciatku vztahu sa patri chalanovi cvakat, ale mam pocit ze uz to tak bude na stalo, taktiez dost caste chvastanie co jej rodicia kupili mi uz trocha lezie na nervy...mam ju velmi rad ale prekaza mi to, nechcem porovnavat ale predosle priatelky boli skor skromne aj ja som skor taky, som blbec a nemam to riesit a mat ju rad taku aka je alebo sa s nou o tom porozpravat? diky

paganstorm

no ja mam skor opačny problem, mne chlap nechce dovoliť platiť :-D
no v každom pripad porozpravaj sa s nou o tom spravani, moj nazor je, že je puča od priprody, ale možno sa to da ešte dohovorom vyriešiť

Simonella

z pouzivatela Labut22 sa kvalitne smejem :D tak stupidne nazory som teda veeeeelmi dlho nepocula :D :D ..
umieram smiechom :D
a k teme - ved na tu babu nenadavajte. jednoducho je zvyknuta na nieco ine a s chalanom sa k sebe nehodia. Potrebuje chlapa, kt. by za nu vsetko cvakal, kupoval jej, chce sa citim rozmaznavana aj od neho, nielen od rodicov.. Najdi si inu.. taku aku si mal pred tym - skromnu...Lebo podla mna ked sa jej to budes snazit vysvetlit, tak sa len urazi..ale uz rob ako myslis :)

O_op

Labuť s toho čo píšeš je vidno že si zakomplexovaný človek.... Pochybujem že ty máš vôbec niekoho a ak aj hej tak to ho ľutujem ;D

ellyy

porozpravaj sa s nou a povedz jej co ti vadi, vztah je predsa o komunikacii :-) naznac jej jemne, ze aj ona by mohla niekedy nieco zaplatit, ja si myslim, ze ked jej to nepovies tak sa to bude len zhorsovat stale viac a viac, mala som jednu kamaratku a nakoniec si s priatela urobila pajaca co jej vsetko splnil a von nesla uz bez toho, aby po nu neprisiel autom...priatelka ma urcite dost penazi podla toho co pises, ked jej rodicia vsetko zaplatia, ze nebude mat problem nieco zaplatit aj ona

laskonkečkaa

ahoj možno sa ti chce len pochvalit ,pozdielať čo má nové , neodsudzuj a ak sa takto enormna chvali na každučkom jendom stretku tak jej to taktne naznač, pockaj...hmm naozaj ti nič nezaplatila ,ani raz ?
pozri ja som studentka priatel pracuje a vacsinou on platí u nas kedze ako sam povedal nenecha sa vydrziavat od studentky
Ja platim veci , kt. možem take drobnosti,myslim ze to je fer onedlho ked si najdem pracu vsetko sa zmeni.....

pravy huhu

No ved to. Ak zena moze investovat 30EUR do seba na kadernika, tak potom moze 10EUR zaplatit aj za spolocnu veceru. Inak je to len sebecka rozmaznana svina.

labut22

Si onemel? Laska je laska. Ale mali by ste vediet, kolko baby musia do seba investovat, kym si dakde s dakym vyjdu. Oni sa k sebe nehodia. Asi tolko. Kadernicka asi 3oeu.atd.naklady na dizajn prevysia naklady na veceru...vsak sa ozenis, budes cvakat....