Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosím potrebujem radu

Príspevok v téme: Prosím potrebujem radu
jarka 11

Dobrý den potrebovala by som poradit som už tri roky doma som nezamestnaná hladám si prácu ,ale taká čo by bola pre mna nejako nieje hladám všade brala by som všetku manualnu prácu ,len mám jeden problém zo zdravím,mám astmu čo sa musím vyhýbat prašnému, chladnému prostrediu a kde sú nejaké výpary ,potom mám reumu to je všetky artrozy ,osteopatiu ,osteoporozu krčové žily atd.. teraz mi vyskakuje pleco pri pohybe do prstov dostávam krče hlavne ked niečo s nimi robím teraz naposledy medzi palcom a ukazovákom nemôžem nič poriadne chitit do ruky ,nemôžem dvíhat tažké stále ma seká v chrbtici ,ale to sú stavy prechodné chvílu je pokoj a ani nevieš ako sa ti niečo stane ,ešte mám problém zo zrakom velmi dobre nevidím,mám po pätdesiatke inak na všetko sa liečim už desat rokov,ale problémi sú stále preto prosím o radu čo ako kam do práce s takouto diagnozou alebo čo sa dá robit? dakujem za odpoved

michael

pomže ti určite makrobiotická strava, ale na to treba pevnú vôľu aodhodlanie.pripomínam že to známe pitie vody či sa mi chce alebo nie , tak isto to nepomôže keby ti to niekto radil.s prracou ti v takom stave málo kto poradí. Najprv sa musíš dať trochu do kopy michael

jarka11

Ja tiež robím všetko aj ked ma všetko bolí,ešte sa starám o svokru doma mám ešte dvoch synov každý den varím upratujem aj babke tá sa len čuduje ako to zvládam,ale kolko krát mi je do plaču ked niečo nemôžem urobit a nikto mi nepomôže o všetko sa starám ja ,ani by som nechcela aby ma niekto lutoval ,ale robotu si nájst nemôžem idem aj na pohovori ,ale to je všetko nikde ma zatial nechcú,,budeme vás držat v evidencii,,

house

Moja Matka vychovala 5 deti vsetci sme Vysokoskolaci ovdovela ked mala 47 rokov vtedy som ja najmladsi mal 12 rokov, nemohla ochoriet a pritom mala leukocytozu, reumu, hypertenziu, diabetes,zlcove kamene, bola chudokrvna, ale ona rano vstala a povedala si kto je silnejsi ja, alebo choroba, tieto jej slova si velmi dobre pamatam dodnes a snazim sa jej podobat.Dozila sa vdaka tejto psychickej sile 89 rokov aj ked poslednych 6 rokov som ju opatroval ako leziaceho pacienta.Tymto chcem povedat, ze vela u cloveka robi psychika.Pravda vtedy za sudr.Husaka boli ine casy kazdy mal pravo na pracu.

jarka11

AHOJ dakujem za príspevky ako som písala prácu si hladám všade aj brigády aj dohody proste všetko čo by som mohla robit nev
yberám si prácu iba nemôžem robit nočné a dvanástky,to by som nezvládla ,ale tri roky bez príjmu to je dost ešte že mám manžela ktorý ma chová ,ale to sme vo všetkom obmedzení rada by som bola zdravá ved do dvôchodku je daleko a takto s týmito problémami a bolestami to sa nedá,kto má tieto choroby a problémy ako ja, mi dá za pravdu doktorom je to jedno že nerobím to nikoho nezaujíma iba máte lieky užívajte mesačne to výde aj 30-40 eur ale keby aspon pomáhali ,ale už mám od nich aj pečienku napadnutú hoci nepijem ani nefajčím kolko krát mám už všetkeho dost ked mám bolesti najradšej by som tu nebola zatial kým som doma som aj pribrala aj to nie je dobré ale málo pohybu stále som unavená mala by so schudnút ale ani to nejde najlepšia by bola asi tá práca aj ked by som bola nadupaná pirulami alebo fakt neviem ,na invaliditu by som potrebovala asi ešte väščie problémi,lebo inak všetko robím ja ked som unavená a mám bolesti jasne že pomalšie ale ide to po troche

Janyna

Tak tieto zdravotné problémy má väčšina ľudí po 50tke,všetky tie"...rozy",chrbtica,cievy,tlak,zrak,bohužiaľ toho býva aj viac,operácie....atď.Je strašné,ak takýto človek je sám ,príde aj o zamestnanie,často ho nahradia mladším,vzdelanejším aj keď si to vzdelnie ani ta práca nevyžaduje.ID sú mizerné a bohužiaľ ich často nedostanú ani ľudia,ktorí ich potrebujú.Je vtom nespravodlivosť,ale tak to tu je.A ale ani to nieje záchrana,pretože žiť sa z toho nedá. Situácia je naozaj otrasná,dôchodky napr.v Rakúsku sú úplne iné.Musíš hľadať aspoň niečo,chápem,že je to niekedy až neriešiteľné,ale musíš to ďalej skúšať.Známa má invalidný 99EUR, aj to je po operácii chrbtice,je sama,byt ju stojí 130,tak pečie torty, pagáčky pre susednú dedinu,od bolesti pri tom plače.Nákupy jej robia susedia. Pre mnohých je to nepochopiteľné,ale tak to tu je. A posledné peniaze človeku zoberú rôzne lek.úkony a lieky. Myslím,že obvodní lekári by mali spolupracovať so sociálnym oddelením a takéto prípady spolu riešiť,ale tu každý myslí len na svoj plat.Rozdiely sú strašné.Veľmi Ti držím palce,aj keď som Ti vlastne ničím nepomohla,ale nejako je mi z toho nanič.

jankaaaaaaaaa

jarka kasli tu na liecitelov. zbytocne nato minies peniaze a nijako ti nepomozu asi
skus si hladat pracu len na dohodu aspon, ako upratovacka, alebo predavacka napr. to by si mohla zvladnut

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosím potrebujem radu - Fórum - ZDRAVIE.sk