Operácia menisku

Príspevok v téme: Operácia menisku
Juja_:)

Dobrý deň všetkým:)V najbližšom čase podstúpim operáciu menisku. A tak by som sa chcela opýtať či je tu niekto taký kto má s tým skúsenosti.. ako sa cítil po operácií a tak... Ja idem asi do nemocnice do ZA, tak ak tu je niekto taký kto tam bol, tak koľko dní bol v nemocnici ? Bola to tzv. jednodňová chirurgia ako som čítala na väčšine stránkach? Ďakujem za odpovede ;)

Juja_:)

Som sa tu dlhšie neukázala, prepáčte baby :) ... Artroskopia si už počkala aj na mňa :( 16. apríla mám termín :( ... ortéza pomáha, keď ju mám, ale doktor povedal, že pre istotu to bude lepšie spraviť... Vraj nemám nič s meniskusom, teda tak na 75%, ale slabo mi drží jabĺčko (úplne mi lieta).. a že pri tom ako mi to vyskočilo, sa mohol odlomiť kus chrupavky, a preto mám také bolesti :)

Eva6

Ja som to koleno mala opuchnuté ešte dva či tri mesiace po operácii. Aj lekár si to všimol, ale to ti časom odpuchne uvidíš

pana

ahojte už celkom dobre chodím ale mam to este opuchnute dufam že to prejde tebe je ako JUJA maš to koleno lepšie držim palce pa

Eva6

Jasné, ozvi sa. Držím päste! Ale zase si dávaj aj pauzy s tým chladením. Trošku pohýb nohou a chlaď. Mne vraveli 15 min cvičiť a potom chladiť ako vydržím.

Eva6

Jasné to ti prejde. Len treba chladiť, chladiť a chladiť. Ja som mala úplne celú nohu opuchnutú. Oproti tej zdravej to vyzeralo hrozne, pomaly raz tak veľká bola. Ale to časom odpuchne. Neboj

pana

dik za rychlu odpoved ale ked som si doma odviazala bola som v soku ze ake je napuchnute lekar povedal chladit a wobenzyn len som bola zvedava či aj ty si mala napuchnute už si chladím gelovymi vložkami len dufam že to prejde pa

Eva6

Ja som mala tiež komplet celú nohu opuchnutú. Musíš koleno stále chladiť. Daj si na to taký modrý gélový vankúš, neviem jak sa to volá. Dá sa to v drogérii kúpiť aj tuším v lidli to mali. Daj ho do chladničky alebo do mrazničky, potom ho zabaľ do utierky alebo uteráka a daj na koleno. Nohu musíš mať vyloženú. Podlož si koleno a celé lýtko a potom chlaď. Po každej chôdzi, po každom cvičení. Mne tak hovorili. Čo Ti na to povedal lekár?

pana

ahoj eva6 prosim ozvisa dnes som bola na kontrole tahali my vodu a krv s kolena ale islo malo a koleno mam napuchnute ako papuča aj ty si mala dokedy čo si si na to davala dik