Tetovanie

zizou

caute chcel by som sa spitat mam novu kerku len som si neni isty ci ked natrem kremom tetovanie tak musim ho furt natierat aby nevyschlo? dik

kuko228

zdravím.v decembri som si dal starú kerku pretetovat novou farebnou.ale zhruba 3tydne mám husiu kožu a svrbi to,ale iba de je červená rafra.ostatné je v poriadku.ide o alergicku reakciu na červenú farbu po polroku od tetovanie?nemal nekto neco podobne?

brazilcanka

ja mam tetovanie na chrbate asi 15 cm medzi lopatkami a som velmi spokojna, mozno si to tam zvacsit az dole a moj partner je z toho uneseny :) tiez je potetovany. a vobec ma netrapi ked budem babka ze to tam budem mat. nedala by som si kerku na partiach ktore sa mozu v buducnosti znacne rozsirit :) v lete sa treba vyhybat priamemu slnku a kupanie tiez ee,az do zahojenia. davala som si to na jar robit aby mi to aj dychalo. mala som to zahojene za dva tyzdne..umyvat niekolko krat denne detolom a kremovat bepanthenom - je to krem na detske prdelky, pokozka pod nim dycha

vsevedka

s tetovazou v lete myslim nie je problem, snad sa to i skor zhoji ako pri minus 20C v zime a naobliekanych svetroch a kabatoch

treba si len dat pozor na infekciu, aby vas nelakalo kupanie skor ako sa kerka zhoji, seriozny tater vam vzdy povie, aby ste si vytetovany obrazok prisli dat k nemu po urcitom case skontrolovat, takze pripadne otazky je najlepsie adresovat jemu a dodrziavat pokyny akym sposobom, dokedy a akym kremom kerku natierat

aby ste neboli sklamani vyblednutim, vdy ked bude miesto tetovania vystavene intenzivnemu slnecnemu ziareniu, treba tetovanie natierat kvalitnym kremom, ci mliekom na opalovanie s vysokym fktorom: 30, 50

miauu

bolest zavisi najma od miesta kde ma byt kerka, tam kde je tenka kozicka ano, blizko kosti tiez ale inak nie a vzdy sa to da vydrzat sak to je iba par minut stipania a je :)

lolo

zdravim...mam 15 rokov a chcel by som si dat vytetovat kerku na ruku no vela ludi mi vravi ze si to nemam dat bo este rastiem a tym padom sa mi to roztiahne...ma niekto sniecim takymto skusenosti ??

Ewka12

lenze tetovanie-farba ide do hlbsich vrstiev koze,tam je treba aby sa to zahojilo,a to trva aj tri mesiace,kezdy dobry tater ti to potvrdi,zatoze sati zahoja jazvy a odpadnu chrasty este neznamena ze je to zahojene.ale je to na kazdom,ked chces chod sa kupat aj opalovat za tyzden,kedy sa nebojis vyblednutia alebo vyrazok