Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetovanie

fatalité

No mne chrasty odpadli za tri dni, bolesť som mala len prvé dva dni a jazvy sa za hojenie nepočítajú, ide o hojenie otvorených rán...Kúpať sa nemôžeš len prvé dva týždne, alebo proste kým sa ti to nezahojí (tie rany). Ja som si to ráno večer čistila protizápalovým mydlom, natierala obyčajnou indulonou (na odporúčanie tatéra...žiadny amatér)a nemala som s tým problém.

Ewka12

caute ja mam tetovania dve,jedno velke a jedno mensie.poradila by som hlavne si to poriadne rozmysliet,je to navzdy spomen si na to ze budes mat aj 30 aj 50rokov ci sa ti bude pacit aj potom,ja som si kazde dala po dlhom uvazeni.a na take miesto ktore sa da zakryt keby ho potrebujes zakryt.urcite si nedavaj na brucho ci bok,raz hadam chces byt tehotna vtedy sa ti cela koza natiahne v okoli brucha.daj si nieco co bude mat pre teba vyznam aj v buducnosti nie len teraz ked si mlada.v lete by som si ho nedavala,je to nebezpecne,vela sa potis a nemozes s tym na slnko,bazena ci jazera.mne sa po prvom opalovani cele tetovanie vyhadzalo malymi cervenymi pupakmi.a nie je pravda ze sa za tyzden zahoji ako pise ,,fatalite".mozno do tyzdna odpadnu chrasty ale koza sa hoji aj tri mesiace.priprav sa urcite na bolest.niekedy az neznesitelnu.urcite stale tetovanie,to na 5rokov ti aj tak nikdy nezmizne.a samozrejme musis mat nad 18 aby ti to v salone urobili.

Fatalité

mary-anne, ja som sa dávala tetovať v lete cez najväčšie horúčavy a nebol s tým absolútne nijaký problém, aj tak ti to oblepia, takže sa ti tam prach nedostane, budeš si to musieť natierať, ale to aj v zime. Ja mám farebné na lopatke a zahojilo sa mi to behom týždňa (normálne sú to tri týždne) takže nevidím dôvod, prečo čakať do zimy.

mary-anne

ahojte.. asi je blbosť , dať sa tetovať teraz, však?? počkať, až ked bude po lete ... či je tu niekto taký, čo sa dal tetovať cez leto??

Weva

urcite si ziadne docasne nedavaj - nepoznam jedineho cloveka ktoremu by to zmizlo... nezmizne. Radsej si nedaj nic ako potom lutovat. Alebo sa rozhodni na cely zivot.

jankaaaaaaaaa

da sa aj na 5 rokov spravit tetovanie, ale ono nezmizne cele, len bude postupne stale blednut a potom po nom ostanu take flaky, alebo proste obrysy

Janulik33

Kikuš,
suhlasim s rebel22. Ak si si precitala dobre moj posledny prispevok do tejto temy, tak som pisala, ze aj moja dcera by chcela tetovanie (ma 14r. ako ty) no som jej vysvetlila, nech pocka kym bude mat aspon 18r. Mozno si to dovtedy rozmysli a mozno si potom bude chciet dat nieco uplne ine, nez by chcela teraz. V pohode to pochopila a uz s tym "neotravujue" :)
Zaujimalo by ma, ake tetovanie si chces dat a tiez dufam, ze ak si to pojdes dat spravit do normalneho tet. studia, ze Ta odmietnu. Cloveku pod 18r. by to nemali robit!

rebel22

kikus,

preboha, mas strnast!!!v dobrom tetovacom studiu ta odmietnu tetovat, je to mozne az od 18 rokov! to je po prve, a po druhe, tetovanie je na cely zivot, vacsinou si ludia davaju zvecnovat na telo nieco, co prezili, na koho nechcu zabudnut, znazornuju niektore zivotne situacie atd. nemyslim si ze v 14 rokoch si na nieco take pripravena. odpoved na tvoju otazku urcite nenajdes na diskusnom fore. Ja mam tetovania dve, obe pre mna znamenaju etapu mojho zivota. aku etapu tvojho 14 rocneho zivota bude znazornovat to tvoje? plus nehovorim o obrovskej bolesti ktora je tak ukrutna ze som si po prvej hodine isla buchat hlavu o stenu ze som sa na to dala.

dufam ze ta nepotetuju, lebo ked budes mat dvadsat a teraz si tam buchnes nejaku hovadinu, potom bude neskoro plakat. najprv dospej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk