Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zarastajuce chlpy

Príspevok v téme: Zarastajuce chlpy
edoRRRR

Dobry den, mam problem s kozou na bruchu a nohach. Kedze robim kuluristiku, nie je divne ze sa holim, no minule leto som chcel vyskusat nieco trvacnejsie a to epilaciu. Strojcek mi vsak podrazdil pokozku natolko, ze dodnes mam po pod chlpmi tmave flaky, a zarastajuce chlpy. Na bruchu to vyzera dost zle, keby ze sa znovu oholim vyzera to ako mapa a chlpy nie a nie znovu rast bez zarastania. Stale zarastaju a musim ich vytlacat ako vyrazky.

Uzivam od koznej tabletky na akne (roacutane) pise sa v priblaovom letaku ze je koza dost citliva ale chcem ju naspät do povodneho stavu.

Solarium by tam nepomohlo ? Peelingy telove som v nasej drogerii nenasiel, ten na tvar je podla mna dost jemny. Skusal som si na to davat Eryfluid... Teraz pre zmenu telove mlieko...

CO mam robit, aby tie chlpy rastli ako predtym a pokozka sa dala dokopy.

Magy

budes mat zrejme trvale fyzicke poskodenie korienkov a vlasoveho folikula.
doporucujem trvalu laserovu depilaciu - zasiahnut tie miesta, kde je to najhorsie a raz a navzdy znicit rast chlpkov na tych miestach.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zarastajuce chlpy - Fórum - ZDRAVIE.sk