Krce a koliky v crevach

kost

Tak potom to budes mat zo stravy.
{Ospravedlnujem sa.Spodny prispevok som pisala ja len som nejak zabudla napisat S}

kos

Skus si precistit creva a kup pripravky ktore cistia ale aj obsahuju probiotika{viem ze hned na zaciatku pises nech ti neradime probiotika.Ale tie su dolezite pre creva}A k tomu fajceniu tiez by som prestala na tvojom mieste.Alebo aspon obmadzila fajcenie{hoci je to tazke}A ak neprejde tak hajde na gastro.

janoso

Zdravim,

bolesti v crevach, koliky a pod. su len odrazom ludskeho strachu, obav. Prezil som si to, pomohol mi jedenj pan (Balint), ktory vie zistit, preco clovek ma problem, teda pricinu, a vie dat i riesenie. ked pochopite, z coho mate strach, zbavite sa ho - nebudete mat teito problemy

Jefitto

ono vieš... ja som prestal fajčiť asi tak na 4-5 dni... a vysledok bol taky, že som to vždy vzdal a začal fajčiť, lebo mi bolo ešte horšie... väčšie krče, brutalnejšie sračky a tak...

Magy

preto som to aj tak napisal, ze ti to radit nebudem. skus vymenit klasicku cigaretu, kde je tych jedov a latok asi 4tisic za elektronicku cigaretu, kde mas len cisty nikotin plus zopar veci ako aromy a uvidis, ako to zaposobi.
aj keby nic ine, uz po par dnoch ci tyzdnoch tu klasicku, otrasne pachnucu cigaretu nebudes chciet ani citit. ;) kopec ludi ma podobne skusenosti.

Magy

nenapisal si sice vsetko, ale to fajcenie je dost podstatne. pri fajceni sa ti totiz vsetky tie veci a jedy nedostavaju len do pluc, ale spolu so slinami do zaludka.
nebudem ti radit prestat fajcit - taka rada je casto zbytocna.
ale rozhodne skus vymenit klasicke cigarety za elektronicke. dostanes do tela potrebnu davku nikotinu, ale bez vsetkych tych ostatnych jedov.
stavim 7 ku 2, ze po takej zmene (alebo uplnom ukonceni fajcenia), nastane extremne zlepsenie s plynatostou a krcmi v traviacom trakte.

Jefitto

Magy- Lieky som nežral... mám colon irritabile. Kr´če najmä ráno a večer, často aj viac ako dve hodiny. Ráno riedke stolice. Proste je mi zle, nechutí mi žradlo. Je pravda, že fajčim takých 15 denne... Alergiu na potraviny nemám, pred týždňom som bol na testy.