Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Srdce

Príspevok v téme: Srdce
Donik

Dobrý deň, stáva sa mi, že pri niektorých činnostiach mi strašne rýchlo bije srdce..napr. keď idem do sauny alebo keď si vypijem pár pohárov vína, tak ráno sa mi srdce nejde upokojiť. Stáva sa to aj vám? Neviem, či je to normálne alebo by som mala ísť preventívne na EKG? Je toto vyšetrenie platené?

2bodka

Saunu tiez neznesiem, rovnako mi robi zle horuci kupel, ale ja mam skor nizky tlak, hlava sa mi toci vzdy ked prudko vstanem...
A zvysene busenie pozorujem kazdy den, uz napriklad pri vzhliadnuti vyplatnej pasky mi busi o sto tristo :D (to nehovorim, ze sa blizia volby)
Netreba to asi velmi extra sledovat, ale pokial citis naozaj, ze ta to nejako obmedzuje, povedz to svojmu lekarovi, nech ti aspon tlak zmeria.. keby bolo nieco v neporiadku, aj EKG ti moze dat spravit

Magy

extremne zvysena frekvencia srdcovej cinnosti znamena, ze telo sa tazsie vysporiadava s nejakou prudkou/sokujucou zmenou.
ale ze to busenie mas az na druhy den rano? (aspon tak som pochopil, ako si to napisal)

osobne mam podobny problem, sauna je pre mna skor skodliva, tiez mi zacne rychlo busit srdce, ale hned na to, ako do nej vojdem, ak odtial rychlo nevypadnem, dostavam zavraty, svalovu slabost...

niektore veci proste nie su vhodne pre kazdeho a staci sa im vyhybat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk