Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetko sa stále pokašle

Príspevok v téme: Všetko sa stále pokašle
july555

Je normálne, že mladá, pekná, inteligentná baba, ktorá nemá záujem o sex na jednu noc, popíjanie každý víkend a podobné veci, ktoré riešia dnešní mladí ľudia v jej veku si nevie nájsť v dnešnom svete nikoho? že, keď je to s niekým na dobrej ceste, tak sa to pokašle? Pýtam sa je to normálne?
To dnešní chlap majú záujem len o mrchy?!

IdealnyMuz

Meretseger, som si isty, ze ta prevysujem jak inteligencne tak aj v spolocenskom postaveni.

Ak povazujes inteligentnu zenu za toto cudo, ktore sa povazuje za mlade,krasne,inteligentne.. tak v tvojom svete by kazdy radsej zobral tu zivu, vitalnu mrchu, ktora nefnuka na fore, ze dnesny svet je na hovno.

Bud je svet naruby alebo vase hlavicky. Co je pravdepodobnejsie?

Meretseger

Tak kašli na chlapov, čo je na tom zlé byť single:) A na tvojom mieste by som už nereagovala na "ideálnehomuža", nie je inteligentné reagovať na, ehm, rozumovo poslabších.
A takýto muž chce "mrchu", inteligentná žena ho odradí. Takže si nájdi inteligentného chlapa. Jaj, to budeš dlho hľadať :D

july555

"idealnymuz" ako sa nazývaš :-)
pri tvojom zmýšľaní by som ťa hocikedy strčila do vačku, lebo ako pozerám, tvoje myslenie, resp. tvoje názory sú dosť úbohé :-)
a ak ja budem zombie, tak ty už budeš dávno pod mostom ;-)

jaaa83

idealny muz:.."neuziva si zeny"...len si uzivaj kade tade a o par rockov mozno zistis,ze mas pohlavnu chorobu a si dozil.. :)))

IdealnyMuz

jj, to je na tom uzasne, ze v 30 budes zdrava, a ked budes este vacsi zombik, mozno nebudes v 100 mrtva! jahaha

veves

si mlada, pekna, inteligentna baba, ktora nema zaujem o sex na jednu noc, popijanie kazdy vikend a podobne veci.
tak potom co s tebou?:)
na jednej strane su tu moralne zakony, ktora vravia, ze ty si prave ten plnohodnotny clovek, ktory vybocuje z davu ale je hodny toho niest so sebou to oslovenie clovek s velkym c.
na druhej strane sa prostrednictvom internetu stazujes ty. nie oni. ty pocitujes problem. nie ti skazeni, nemoralni, ubohi ludia co nevybocuju, chlascu, sexuju, miluju, blaznia sa, nadavaju. kto je na tom lepsie? ale ved ako to tu niekto pise, v 30tke budes aspon zdrava:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Všetko sa stále pokašle - Fórum - ZDRAVIE.sk