Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Creva -naduvanie

Príspevok v téme: Creva -naduvanie
sofrineta

Prosim vas poradte: MOja mamca ma velke problemy s naduvanim a tusim ja som to vsetko zdedila :(, ked nieco s niecim zle skombinujeme (tych zlych kombinacii je uz vsak moc - to aby sme nic nejedli :( )tak nas hned naduje a navyse ju teraz este aj boli lavy bok. CO to moze byt a co na to pomoze ...inac bola na vsetkom moznom (zenska, hadica z hora aj dola)a nic nikde nenasli ....tak budem rada ak tu nieco napise aj nejaky odbornik ale vdaka za vsetky prispevky :)

petra 2121

Skuste paranil je to pripravok na prironej baze a predavaju to na stranke drnatura je proti parazitom mozno ich mate a preto ste tak nafuknute.

sade8

alebo neznasanlivost na mlieko a mliecne vyrobky, teda na laktozu, moze to byt vselico, nieco z toho ti nevyhovuje z tych potravin

kika7777

neviete kde moze byt pricina mojeho naduvania???????
napr.dnes som jedla :
-ryzovy chlebik s bielym jgurtom,bananom a mandarinkou a odrazu ma zacali boliet creva a zacalo ma naduvat..... aky je problem a tak to je ked zjem hocico napr,polievku a druhe jedlo...

slavena

Ahoj, ja mam presne ten isty problem. Caka ma kolonoskopia a testy na celiakiu. Nech skusi este aj to. Alebo je na vine nejaky zensky problem. Mna boli pravy bok a vraj mam zrasty, to tvrdi moj gynekolog alebo to moze byt zapal maternice. Som po 4 kyretazach a z toho je jeden potrat. Dal mi antibiotika doxybene a bok naozaj prestal boliet. Tak skus mame poradit nech navstivy aj zenskeho. Mozno to bude ta prava pricina. Zoberu jej vzorky a hlavne nech sa postazuje na ten bolavy bok. Mna to az palilo a uz to prechadza. Ale moze to byt aj psychicky problem. Ja mam krce v zaludku ked nezvladam stres.

majussskac

aj ja trpím podobným problemom, uvazujem nad kupou toho odporucaneho colonixu, chcela by som sa spytat ci je pri tom aj nejake obmedzenie alebo zmena stravovacich navykov alebo ho len uzivam popri normalnych zauzivanych stravovacich navykoch?

bylinka

Colonix je booomba ve-nikdy by som neverila,že mi niečo vůbec pomôže.Je to dobré aj chuťove a tie účinky bez bolestí a kŕčov,vôbec sa to nedá porovnať s ostatným,čo som zkúšala.

RNG

Naduvanie je dosledok nedostatku zaludocnych kyselin a enzymov, ked nestravene zlozky skrobov, zriedkavejsie niektorych cukrov sa dostanu do criev, kde je plno kvasnych bakterii(co je spravne, ich pritomnost je potrebna na dotravenie a vyrobu roznych vitaminov a ochrannych-imunitnych latok)a tieto sa premnozia nad normalnu potrebnu hladinu.Upravit zaludocnu floru sa da zvysenim kyslost a enzymami. (na margo: pri nedostatku zaludocnej kyseliny=hypochlorhydria kvasenie zacne uz v zaludku, vytvori penu ktora sa natlaci do pazeraka, takze sposobi palu, opakujem pri nedostatku)
Odporucil by som betain HCl, (enzym z repy ci cvikle) 2-3 tabletky s kazdym jedlom.
Vetry mozu sposobit deformaciu criev a bolesti.
Na cistenie criev by som odporucal plevy z indickeho skorocela(psylium husk)kopcom lyzicu zamiesat do pohara vody a rychlo vypit. Hustne . A na ozdravenie flory dobre probiotikum(zmes aspon 5 kultur, laktobacily, bifidobakterie a ine potrebne) v davkach miliardy organizmovna kapsulu.Aspon raz 2 krat mesacne. Pripadne Triphalu na crevnu floru.VMusim este spomenut aloe vera, niekedy aj to pomoze pri zazivacich tazkostiach. Taktiez pomerne draha enzymaticka zmes Wobenzym, hoci vo vasom pripade to bude asi nedostatok kyseliny najpravdepodobnejsie. Potom aj ine enzymy, ktore telo vylucuje su menej ucinne.A nasledovne sa premnozia rozne bakterie v crevnom trakte.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.