Priatel chce aby som pribrala

Príspevok v téme: Priatel chce aby som pribrala
celestinka

zdravicko.mam taky problem tykajuci sa mojej postavy a mojho priatela, ktory vo mne nielen evokuje pocit ze mam pribrat, ale dava mi to aj intenzivne najavo.meriam 168cm a vazim 53kg co je optimalna hmotnost. mam chude brucho nohy nemam ani chude ani priemerne, take nieco medzi. Priatel sa nikdy nevyjadroval negativne o mojej postave (neviem ci sa o nej vobec vyjadroval, ked mi povedal ze vyzeram super, rozumela som pod tym, ze mysli tvar aj postavu dokopy). Za posledny cas, zhruba za posledne dva mesiace,mi vravel ze mam pribrat, ze nikdy sa mu nepacili stereotypne, chude zeny. Dost ma to prekvapilo, pretoze som nikdy nebola nijaka vychudnuta "jednotvarna slecna", ktora si zaklada na vyfintenosti a kechli sa tri hodiny pred zrkadlom. Problem je v tom, ze uz dlho mam rovnaku hmotnost a v nasej rodine je dane, ze ked zjeme cokolvek aj velmi tukoveho charakteru,nikdy nepriberieme. A este k tomu pribratie na mna neposobi nijak pritazlivo, pretoze keby sa tak stalo, uz by som nebola chuda alebo normalna, ale pribrata az obezna. chcem sa citit dobre a pacit sa aj sama nielen mojmu priatelovi a v tom som nekompromisna.
poradite mi prosim vas ako mam vyriesit tento utopicky problem.suverenne odfajce si odpustite dakujem :)