Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komora na formovanie postavy, má s tým niekto skúsenosti?

Príspevok v téme: Komora na formovanie postavy, má s tým niekto skúsenosti?
josie.h

chcela by som sa spýtať, či s tým má niekto skúsenosti. Tvarovo je to podobné soláriu, obalia ta, neviem či plachtou alebo čím, je tam 35-80 stupnov, podľa toho ako znášaš teplo, si tam hodinu, a vraj chudneš. Ja potrebujem zhodiť len pár kíl, ale z bokov z brucha hlavne, začala som cvičiť ale myslím že týmto by to bolo efektívnejšie. Poradí niekto?

Magy

josie, to co popisujes je tzv. chudnutie pod tlakom. telo sa vystavi neprirodzenemu prostrediu na urcity cas, kde nastava obranna reakcia - odburavanie tukovych tkaniv. Lenze akonahle s takouto procedurou skoncis, telo sa snazi takto ziskanu nerovnovahu vratit spat - a okamzite uklada tuky tam, kde ich predtym musel odstranit. a si na hojdacke.
alebo budes donekonecna platit za tieto
komory, aby si si udrzala telo v urcitej forme. co to spravi s metabolizmom, take dlhodobe vystavovanie neprirodzenemu prostrediu, sa neodvazujem ani hadat. ale nic dobre.
trvale dobra postava je zalezitost trvalej starostlivosti. kazdy mame z genetiky do vienka dane cosi ine. a zmenit to a udrziavat je vec TRVALEHO cvicenia, vydaja energie a pod.
never zazracnym metodam, pripravkom, kuram. vsetky maju len viac ci menej docasny ucinok. zaklad je sa hybat a hybat neustale, do konca svojich dni. alebo sa zmierit s tym, aka si.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komora na formovanie postavy, má s tým niekto skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk