moje vlasy...

Príspevok v téme: moje vlasy...
strawberry:)

Dobrý večer.
chcela by som vás poprosiť o radu..žehlím si vlasy už dlhšiu dobu.. používam gliss kur, takže problém so suchými vlasmi nemám ,ale mala som, no teraz som si kúpila farbu na vlasy.. myslíte si, že sa mi veľmi poškodia vlasy, keď si ich nafarbím a budem si ich aj žehliť 2x do týždňa?? mám husté vlasy a nechcem o ne prísť..
za odpovede vopred ďakujem..:-))

Lulu2011

no vlasy sa farbenim nezhustuju, farba len obali vlakno, preto mozu posobit hustejsie, ale povodny vlas je stale ten isty

strawberry:)

no ja som si nafarbila vlasy asi okolo jednej a potom som si ich zmyla, vysušila a vyžehlila a neverila som.. také husté vlasy po žehlení som ešte nemala..som spokojná a som aj happy, že konečne si ich nemusím moc žehliť, že vyzerajú dosť prirodzene aj keď si ich moc neprežehlím.;)

strawberry:)

vsevedka ďakujem.:) tvoj príspevok mi pomohol..:) tak kúpim si to už v pondelok. mne rastú vlasy rýchlo, takže sa aj často podstrihujem.. ale naozaj veľmi pekne ďakujem

vsevedka

strawberry:), vsak podla tychto prispevkov by si si uz vlasy v zivote nezehlila, co asi nechces..

teda, ak zehlit, tak predtym termo serum -sprejova forma napr. od Lorealu, pretoze posobi prave zahriatim teplom (zehlicka, fen) a pouzivaj kvalitnu zehlicku, hoci su drahsie, ale nevysusuju tolko vlasy

samozrejme zehlicka ti moze sposobit vysusenie, ci polamanie koncekov vlasov, ale ich hustotu ti neovplyvni, pocet vlasovych folikulov mame dany geneticky, takze nehrozi, ze by si v 60-tke mala 4 vlasy, ako tu niekto napisal

mam kamaratku, ktora si vlasy farbi pravidelne raz za 4-6 tyzdnov a zehlicku pouziva podla potreby takmer denne, s vynimkou vikendov, ale pouziva serum a obcas aj vlasovu masku a konceky si pravidelne dava podstrihovat a vlasy uplne v pohode

strawberry:)

kúpila som si farbu bez amoniaku a s makadamiovým olejom.. takže vlasy mi to príliš nezaťaží.:) čo sa týka toho žehlenia, vlasy si proste žehliť musím..nefénujem si ich, iba občas a žehlenie vlasov obmedzujem ako sa len dá..

Annika1987

fakt moze mat zehlenie v mladosti na vlasy taky vplyv, ze v starobe ich bude na hlave malo?? nie je to hlavne zalezitost genetiky? ak v mladosti budem mat huste vlasy a v starobe uz si ich zehlit nebudem, tak aj tak sa to na mojej hlave prejavi? ste si isti? ak ano, ako to funguje? preco to tak je?