moje vlasy...

Príspevok v téme: moje vlasy...
strawberry:)

Dobrý večer.
chcela by som vás poprosiť o radu..žehlím si vlasy už dlhšiu dobu.. používam gliss kur, takže problém so suchými vlasmi nemám ,ale mala som, no teraz som si kúpila farbu na vlasy.. myslíte si, že sa mi veľmi poškodia vlasy, keď si ich nafarbím a budem si ich aj žehliť 2x do týždňa?? mám husté vlasy a nechcem o ne prísť..
za odpovede vopred ďakujem..:-))

Zaran

Úplne súhlasím,čo píše Magy a Lulu2011.
Nie je veľmi dobré vlasy žehliť-ničia sa,štepia sa končeky,vlasy strácajú na kvalite.A na silu meni prirodzená štruktúra vlasov,ešte nejakými obzvlášť agresívnymi prípravkami........potom treba rátať s tým,že v 60-ke neostanú na hlave vlasy ale 4 tenulilinké nitky dokopy

Magy

akykolvek zasah do prirodzenej struktury a formy vlasov je v konecnom dosledku destruktivny. ci uz je to nadmerne teplo pri zehleni/kulmovani, alebo chemikalie. cim menej sa zasahuje do vlasov s cielom zmenit ich prirodzenost, tym mensie nasledky to ma. doporucujem hladat menej agresivne alternativy, ak chces mat vlasy upravene inak, ako ti prirodzene rastu. mat na starobu par chlpov na hlave, jemnych ako paperie, nie je teda ziadna vyhra. tu (a aj v inych veciach) plati jedno stare porekadlo:
"staroba ti zrata hriechy mladosti"

strawberry:)

na to si dávam veľký pozor.. ja som na vlasy moc citlivá, kedže mamina ma úplne riedke vlasy a bojím sa, že po čase ostanú také aj moje..:) ale aj tak ďakujem veĽmi pekne..;)

Lulu2011

urcite nezabudni pouzit ochranny prostriedok pri kazdom zehleni vlasov, tak najlepsie je nezehlit si, no...ale co vlasy, to ine, inu zataz vydrzia, castym zehlenim ti mozu schemlovatiet, alebo sa viac stiepit konceky