Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrcka na prsniku + skora menstruacia

Príspevok v téme: hrcka na prsniku + skora menstruacia
dexter

zdravim, potreboval by som radu, tyka sa to mojej priatelky, ma 18 rokov a pred nedavnom si nahmatala na prsniku lavom volaku hrcku a boli ju to nemoze kvoli tomu spavat, ale noe vzdy ju to boli tak velmi. Teraz dostala skor aj menstruaciu o tyzden, nemoze to nejak suvisiet spolu ?? Velmi sa o nu bojim, nechce ist s tym k doktorke nmozem ju nijak donutit. Je to mlada baba a nechcem aby si dojebala zivot takto. Mozete mi niekto poradit??

Magy

je smutne, ak si niekto nevazi svoj zivot a kvoli hanbe ci strachu je ochotny o neho aj prist. rakovina prsnika je vazne a SMRTELNE ochorenie. a JEDINA sanca je VO VCASNOM podchyteni zhubneho zarodku.

donutit ju ist na vysetrenie nikto nemoze. je plnoleta. ale zjavne nie dospela, aby pochopila vaznost stavu.
pokial nezaberu rozumne argumenty, pripadne odstrasujuce fotografie

img.medscape.com

je dobre rovno dohodnut si termin na navstevu krematoria alebo pohrebneho ustavu. a to myslim smrtelne vazne!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrcka na prsniku + skora menstruacia - Fórum - ZDRAVIE.sk