Odpočúvaný telefón

sweater*

mozne je vsecko, aj u nas aj vsade vo svete, akurat tu to nebude take drahe, tu su neni taky narocny, tu sa od*bava aj za lacnejsie...

lost

zevraj sa da aj bez povolenia sudu, ale treba po 24 dnoch povolienia, inak by sa to malo vymazat.

No ale sme na Slovensku... tu si robi ktokolvek cokolvek len chce, kazdy ma niekde znameho :)

skoda len ze 9z10 ludi znameho nema..

lost

Ale neboj, je to vramci bezpecnosti, tak isto ako prehliadka análu nahodneho okoloiduceho na ulicu v roku 2025.. vsetko vramci bezpeconsti, pretoze "kazdy" nam chce ublizit.

americky predstavitelia a ktokolvek kto toto vyznava, TEN JE PARANOIDNY IMBECIL a nie ten (ja) co pise "paranoidne" veci a eventualne je to len opis toho, co vacsina nechce ani pocut :)

ehm, nic si z odpocuvania nerob, nehovor do telefonu, ani nepis do smsky nic, co nechces aby iny pocul, that's it.

lost

To neviem, ale je verejne tajomstvo, ze ta moze operator odpocuvat aj tak, ze si to nevies predstavit, tj. mas zamkuty mobil, v stand by rezime, proste len tak polozeny na stole, vo vacku a on ti ticho zavola (tj, backdoor v mobile) a zacne pocuvat z hlasiteho odspoluchu co sa deje v miestnosti.

A ano, GSM sa da odpocuvat velmi jednoducho, ak je clovek aspon v zakladoch IT zdatny a ma par eur na vybavenie..

Tu ozvenu aj ja pocujem :D Preto sm explicitny do telefonu, napr ak som na zachode tak ten co odpocuva tak uvidi znovuzrodenie svojho obedu..