Uz ma nebavi s manzelkou kazdy den na obed...

Príspevok v téme: Uz ma nebavi s manzelkou kazdy den na obed...
liza40

Uz ma nebavi s manzelkou kazdy den na obed chodit. Robime spolu uz niekolko rokov. Chcem sa toho zbavit. Ak by sme chodili partia ale chodim iba ja a manzelka. Lezie mi to uz na nervy vzdy nieco ofrfle dokonca tak 7 z 10 obedou, ze je to hrozne uvarene a to chodime cca do troch restauracii. Vie, ze po obede si rad zapalim, ze si nieco tukknem mobile ci precitam sport. Ale vzdy mi to da najavo. Tak rad aspon tyzden by som siel sam na obed :(
Dakujem za dobry napad - radu.

sweater*

bingham neviem ci si robis srandu so mna :) ale ja rozmyslam ze si dam velky napis na stenu s touto fylozofiou aby mi to vzdy pripominal keby som stratil rozum, no neviem musim to este nejako dotiahnut lebo nikdy nevies, ten mozog je nevyspitatelny, ked sa raz zamilujes, hned sa vsetko comu si kedy veril a myslel si zmeni a presne tomu musim zabranit :D

anjelik9

začni si jedlo objednavat do prace abo nosit po ceste daco kupis a pod povies ze mas vela prace a nestihas obed ;)

sweater*

kamo mas moj sucit, vzdy ked si spomenem na tu hrozu, modlim sa aby mi raz nepreplo a nahodou som sa neozenil...

Deria

a to je problem? opytaj sa jej, co by na to povedala, keby ste nejaky cas chodili extra na obedy, aby bola zmena, aby ste sa jeden druhemu nezunovali a ze si potom o to viac budete vzacni. normalne sa s nou porozpravaj. ked jej to rozumne vysvetlis, nebude za tym vidiet nic zle. ved to je zname, ze ak su manzelia 24 h spolu, raz si musia liezt na nervy.
potom by ola este moznost, ze zy ste chodili s kolegami/priatelmi na tie obedy.....?