Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieky a ich nežiaduce účinky

Príspevok v téme: Lieky a ich nežiaduce účinky
kulia

Ahojte, chcem sa spytat brala som lieky proti na zapalu, velmi silne capiky INDOMETACIN 100, moja doktorka mi odporucila aby som ich brala 5 dni vkladanim do konecnika. No po prvom uziti lieku som zacala mat silne zavraty a pocity slabosti, nevedela som si ako si to mam vysvetlit, no isla som vtedy hned spat a rano uz bolo vsetko okej. Dalsie lieky som brala dalej, no hned po ich uziti som sla hned spat, posledny piaty liek som si dala a sla som hned von s priatelom asi do hodinky sa mi dostavili silne zavraty a hnacka, rychlo som sla domov si lahnut, rano to uz bolo ok. O 2 dni na to uzila 6 liek kedze ten 5 siel tou hnackou von. Odvedy preslo 6 dni odkedy tie lieky neuzivam no uz 4 dni mavam zavraty sprvadzajuce potenim, chcela by som vediet ci to moze byt este neziaduci ucinok tych liekov??? Na pribalovom letaku su piosane neziaduce ucinky asi na celu stranu castym neziaducim ucinkom je prave ten spominany zavrat, no chcela by som vediet ci sa moze neziaduci ucinok este dostavit po 2 dnoch nebratia liekov a moze trvat 4 dni?

RNG

Nuz bodaj by to bola len nafuknuta bublina, zialbohu je to ale pravda
Lieky v sucasnosti sa prebojovali na "cestne" tretie miesto ako pricina smrti, hned tesne za cievnymi chorobami a rakovinami. A to si priznali lekari aj v tak prestiznych periodikach alo JAMA a Lancet. A to iste nie je cela pravda, lebo nemaju zaujem nas tom, aby sa ludia dozvedeli celu pravdu, len sa to uz nedalo dalej zatajovat.

aljoška

Myslím si,že ak si nemal žiadne nežiadúce účinky počas brania liekov tak ti nič nehrozí.Nežiadúce účinky sú tie,ktoré sa vyskytujú v čase,ked tie lieky užívaš.Pokial si skončil s užívaním tak netreba nič robit.Pečen má velkú samoobnovovaciu schopnost,po čase sa spamatá.

alti

Vseobecne plati: pri uzivani lieku si nastavujeme urcitu terapeuticky, liecebne ucinnu hladinu tejto latky v krvi. A po douzivani lieku je potrebny urcity cas, aby sa latka z tela vyplavila. U niektoreho lieku to ide rychlejsie, u ineho pomalsie. Takze pripadne neziaduce reakcie mozu isty cas pretrvavat aj po douzivani lieku. Resp. po douzivani sa nejaky cas pacient citi dobre a potom nastane zlom /napr. pri rychlom vysadeni antidepresiv/. Ovsem nikto, okrem lekara, Ti nemoze potvrdit, ci Tvoja reakcia nesuvisi s inym problemom. Odporucam dobry pitny rezim a pockaj este par dni, ak sa da.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieky a ich nežiaduce účinky - Fórum - ZDRAVIE.sk