Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akne - nikdy to neskoncii????:(

Príspevok v téme: akne - nikdy to neskoncii????:(
skareda brad

dobry podvecer,

Pred casom cca v decembri som vysadila hak diane 35, brala som ju kvoli akne....plet sa mi cca po 2 rokoch krasne vycistila nemusela som pouzivat make up, ani som sa nemastila.....ale teraz je to tu opat...uz nemam velke nahnisane vyrazky po celej tvari, ale trapi ma jedna oblat konkretne v pravo dole na brade...je to fakt hnusne ako taka lepra:(( neviem ako tomu pomoct moze sa to zlepsit aj stravou al tak? alebo to znamena daku chorobu....uz mam druhu koznu a ta mi nechcela spravit krvne testy..,,nasadila,, len skinoren....a velmi drahu kozmetiku a povvedala ze to je stresom a vekom mam uz skoro 22...:((( nechcem takto chodit do 40 kym budem mat vrasky....fakt by som to rada nejak zlepsila ale newiem ani ako.....zinok probiotika selezin uz mam vyskusane...je pravda,ze ked mam dake problemy tuto cast si vzdy rozrypem do krvii a potom mam skarede jazvy...:((( ja fakt neviem.....preco prave na tuto oblast.....ak mal niekto podobnu skusenost prosim poradte mi...moze to byt aj psychickym stavom???

akneovka

janka, predpokladam, ze to mi nasadi lekarka po tych antibiotikach, ak sa to zase zhorsi. nastastie ma nezacala liecit najprv len vselijakymi mastickami, ako to bolo u koznej kedysi, ale rovno sla na tie antibiotika.
inak mne zacalo tazke akne az vo veku 22 rokov, po mojej prvej navsteve u kozmeticky, ktora mi rozrypala ksicht.

akneovka

zial, nepotesim Ta, ja mam skoro 40, a stale mam akne. tiez som brala hak kvoli tomu, vtedy som mala pokoj viac-menej. po vysadeni hak sa, samozrejme, akne vratilo. po druhom tehu to uz vyzeralo, ze je to na ustupe, ale hned, ako som prestala kojit a hormony sa vratili do normalu, vratili sa aj moje zname vredy na ksicht. momentalne beriem uz 2 mesiace antibiotika a tiez aj krem obsahujuci antibiotika. vredy zmizli, uz mam len bezne vyrazky. kupila som si teraz aj la roche effaclair K, tak uvidim...

este pre lucka1112: ak sa nebranis otehotneniu, vela Ti toho na boj s akne neostava, kedze nemozes brat ani tie antibiotika napriklad. a ani kopec kremov od kozneho/koznej sa nesmie.

skareda brad

hmmm ja ked som si raz zvykla na peknu plet to je tazko este v decembri som ju mala ako babika, nie som z tych co sa make upuju kzdy den nechce sa mi a podla mna to nevyzera ani prirodzene a pekkne ked su tiez vyrazky pretretee.....no newiem fakt:( co ak sa to bude este zhorsovat.......trpim aknee uz od 11 rokov, uz som si toho dost vytrpela:((( som tretiacka na vyske a stale o tom istom.....

skreda brad

ja to zase nemam az take hnisave skor taky riadny vysev na cele a ta brada tiez to ma trpi akoby ich tam bolo milion a nejde to ani vytlacit, chodim parvideln ku kozmeticke a tyzden po cistenii sa mi to len hojii .....lebo kozmeticka ma dorype a o dalksii tyzden je to zanesene...:((( investovala som do tvare uz vela penaziii a nic a ked vidim baby v skole ze maju plet ako babika a pritom fajcia a kavickuju tak mi je do revu...tiez by som sa zase nechcela vracat k hak je to ako zacarovany kruh...ja uz fakt newiem co s tym....citala som vela o tych vnutornych chorobach ale co ak problem neni ani tamm.....mam cakat fakt az do staroby????...

Lucka1112

Nejde o to žeby som nevydržala bez babatka... len to zatial nechcem riešiť tymto liekom... chcela by som najst aj ine alternativy... kožná mi predpisala protizapalove tabletky ale tie už neužívam... každý sa čudoval že som ich brala tak dlho, a ani si neviem predstaviť čo to spravilo s mojim telom vo vnutri... ono sa to postupne upravi ja viem ale... už to ani nebolí ani nič.. len je to červene a nechcem to mať takeeee :( ale roaccutan ešte nie...

jankaaaaaaaaa

kozna by ti mala predpisat antibiotika na tvar ak to mas zapalene, ale tie nepomahaju vecne. mozno pocas alebo po tehotenstve sa ti plet upravi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.