dá sa študovať ll. stupeň na VŠ bez bakalára?

lost

no aj uctovnictvo je umenie teda :) tiez kreativita nutna :D

ja som 1 rok studoval ucto :)) neviem ci som uz pisal, ale .. nemal som na to dost kreativity :D

lost

no mne najviac vadi, ze kazdy hovori tak brutalne metaforicky a vychvaluje euro do nebies, ale ani jeden z nich, ak by tipovali kde pristane euro o 365 dni, tak by boli dost vedla :D

resp, urcite by to niekto uhadol, no maloktory by to podlozili niecim :)

i ked .. jasne ze nie 100% ludi z ekonomie su taki :) vsade su flakaci..

ti sikovnejsi sa asi do medii netlacia, ale uz maju svoje brokerske spolocnosti :D

[zruseny1]

lost, ekonomia je umenie :D
tam je kreativity az az :D hlavne ked sa "sem tam" nieco zakamufluje..."sem tam" nieco sfalsuje :) "sem tam" nieco prida a "sem tam" nieco uberie

lost

je ale ekonomiku som myslel, cisto tu teoreticku cast, nejaku "vseobecnu" kde clovek vyjde a je preteoretizovany ako z gymnazia a jedine co vie su poucky a technicke rovnice (mozne najst aj na nete) a potom v EXKLUZIVNOM rozhovore s novymcasom pise ci hovori ze vsetk pojde tym a tym smerom a tak.
potom jeho kvazi spoluziak o 6 mesiacov povie presny opak

ale obaja sa myslia :) resp ich nazory a pohlad na vec je tak kruto zavadzajuca, az tomu nemozem uverit, ako moze niekto taky vystudovat skolu :)

a to nie len SVK ekonomovia, ale aj zahranicny

ved vid kde je euro/zona, tolko ekonomov a taku prkotinu nezvladnu :) od coho su plateni? :D

ojka

lost, jasné, že účto je ekonomická veda :D
ale laurina bude určite rada, že tak rýchlo a jednoducho si na ňu všetko prepísal, stačilo pohroziť daniarmi :D
ach, a mňa si poplatiť nechcel? to sa mám cítiť dotknutá teraz ? :D

[zruseny1]

lost no ale by si sa cudoval, mozno si len mysls ze pravnik by ti bol k nicomu, ale pokym nie si Sokretes (tusim ten sa na sude obhajoval sam) tak si moc nepomozes :D
a nie diky lamborghini nechcem...chcem tvojho psa :D
a keby som aj studovala ucto, tak to podla teba nie je ekonomia? :D

lost

inkooooo :D

ale ja som vedel ze sa na toto niekto chyti, len som nevedel kto studuje ekonomiku :D myslel som si ze studujes spolu s ojkou ucto :)

tak mi vysvetli, preco by som to mal odvolat :P

fakt netusim co sa na ekonomike uci :)

btw, mozno aj pravo je take, ved ked sa clovek sam obhaji na sude, tak naco pravnika?

ale ak takto budem pokracovat, tak zahrabem pod zem kazdu skolu a budem mat miliony nepriatelov :D