dá sa študovať ll. stupeň na VŠ bez bakalára?

ojka

lost, to ju chceš akože podplatiť? či udobriť? :D tie daňové kontroly a audity ťa už neminú chlapče, my si ťa nájdeme, muhahahaaaaa

lost

ojka

no a ja netusim co by ma bavilo :) aj preto nestudujem :D mozem lenivost skovat za "neviem co studovat" :))))

je vela naozaj krasnych povolani, na ktore skutocne treba kvalitnu skolu, ale tak to je uz ina zodpovednost a nutnost velkej obety, resp. odhodlania a uz asi aj zasvatenia zivota na ten smer, aby to - nie ze stalo za to, ale vobec bolo mozne zacat..

[zruseny1]

lost tak ty si skoncil kamarat :D to s ekonomami este odvolas, ked ti s ojkou pojdeme po krku pri tvojich danovych unikoch :D

lost

ojka, ale ludia v spolocnosti stale pozeraju na cloveka, co je len "Pán" a nie je Bc alebo Mgr ci Ing alebo ine, tak z vrchu :) i ked ma to absolutne netrapi..

ale ten pristup .. mozno si tam raz dopisem nejaky titul Dr. a uvidim ci sa ich pristup zmeni :D

co uz :D pred aj za menom mam "prazdny" priestor :D "holy clovek" :D haha

to zacala byt nejaka mania s titulmi :D i ked jasne ze vacsina ide po vzdelanie :) nekritizujem :D len kosntatujem :)

ojka

lost, tak teba by som na VŠ teda neposielala :D
nemám rada ľudí, čo chodia na školy len výlučne kvoli titulu, i keď je pochopiteľné, že niekde to funguje tak, že čo vyššie vzdelanie, to vyššia platová trieda....
ja osobne som na škole preto, lebo ma zaujímajú tie veci čo tam vyučujú (poväčšinou),...

lost

nj, ale tak neviem naco je vysoka skola :)
presne ekonomicka napr..
nemyslim ze by mi tam ponukli nejake know how ktore by som nevedel najst na nete :)
resp.. netusi ako to tam prebieha

ale ak tie skoly chrlia ekonomov, co citam v mediach, tak dovidopo :D

skor ma zaujima, kde taky gerge soros studoval :D i ked, on je specificky pripad..

a ano - NASTASTIE ziadny zakon neombedzuje zakladanie korporacie za zaklade skoly, resp. nie su tam ziadne podmienky :) ufff. :D to by bolo uz inak hardcore..

ale stale je obmedzujuce, ze clovek pod 18 takmer nic prakticky nemoze..

obmedzovanie slobody :P :D

lost

No ja by som tiez chcel napr spravit len skusky a parada mam titul :)

na nejakej ekonomike by to podla mna aj bol orelevantne :D

staci ak pridem na lamborghini, ze to je vysledok mojej diplomovky z forexu? :D

waste of time 5 rokov tam sediet pre nieco, za tych 5 rokov clovek ak chce si zalozi nejaku korporaciu..