Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako byť sexy

Príspevok v téme: Ako byť sexy
salala25

Čaute baby. Ako sa väčšinou nahodíte, keď chcete vyzerať sexi? Napr. ja sa cítim sexi, keď si vyčešem vlasy pekne do copu, nahodím nejaké výrazné náušnice (najlepšie kruhy) a oči si zvýrazním čiernou ceruzkou alebo nahodím "dymový look"......dajte ešte nejaké typy :)

Debbiie

Uprednostnujem sportovy styl, ale ked uz mam byt za sexicu, tak si dam na seba pekne obtiahnute mini saty :) obcas padne vhod prezentovat dlhe nohy... a samozrejme, rozpustene vlasy :)

Jessi_1111

v nadpise ,,y" v článku ,,i" peknéé... normalne sa OBLÉKAJ BOZE NO!! TAK BUDES DEXICA teda SEXICA HLAVNE PI 2-3 L VODY DENNE PRE PREKNU VAR TELO A POKOZKU... A DOBRE JEDZ SáVNE. PAPAPAPAPÁPA.

VELA STASTá AHO
J

Ahoj.

smajliQa

hahahaha :D:D:D
Davidkooooo
ze nikto ti nenavaril.. och!!!!
ani nevies, ako ma to mrzi !!
ked ja tak rada varim a peciem :D
aj som si kurz urobila :D

nie nadarmo sa hovori, laska prechadza zaludkom :)

utekaj :)

david23

ženy a ste si isté, že je v tom chtíč a nie, že sa na takej babe len zasmejeme, aké kreácie si niektoré na seba vedia obliecť?
smajliqa a ešte som ho aj povešal...
dobre dámy, ospravedlnte ma, idem niečo von pojesť, lebo mi nikto nenavaril:-)))

smajliQa

:D veru,,,,
vcera vecer ked sme zaspavali, tak mi sepkal do uska ze :
ja sa tak o teba bojim,, ,vzdy ked ni si so mnou,,, ked kamkolvek ides, ked cokolvek robis,,, ke sa s kymkolvek rozpravas :D
joooj moj :D

Maoam

jasne, hned cely nervozny :-DDD

vsak vies, minule ked si pisala v inej teme, ze obcas robi to a to, som ti pisala, SmajliQa, obcas rob to a to - musis davat kontra, hned to bude lepsie :-DDD

Maoam

SmajliQa, no vidis ten chtic, vidis, tak to funguje, so slusnou zlatou vo vztahu, ale len co prejde ludra okolo, uz maju erekciu. Co uz. Tak to bezi a tak to vzdy bude bezat. Ber to s humorom a s nadhladom a zi si svoj zivot ;-).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako byť sexy - Fórum - ZDRAVIE.sk