Ako byť sexy

Príspevok v téme: Ako byť sexy
salala25

Čaute baby. Ako sa väčšinou nahodíte, keď chcete vyzerať sexi? Napr. ja sa cítim sexi, keď si vyčešem vlasy pekne do copu, nahodím nejaké výrazné náušnice (najlepšie kruhy) a oči si zvýrazním čiernou ceruzkou alebo nahodím "dymový look"......dajte ešte nejaké typy :)

smajliQa

david

:)
nedelny obed mam nachystany, milacika mam bohuzial v praci, ale ranajocky som mu dala, a aj papat so sebou...
hlupa sa tiez necitim, naladova som, alepriatel vie, co robit aby sa mi nalada zlepsila :)
a vtipnaaaa..... stale sa smejeme, takze ak som vtipna pre neho, viac byt nemusim :)
ty sa pochval, co robis ty pre zenu?

:)

MAOAM... hej, neznasam tie skarede zenske co sa hraju na super kosti...

[zruseny1]

jessus, vysoko vycesany cop, obrovske kruhove nausnice a preplacany make up je podla mna totalny nevkus a posobi to na mna strasne lacno...brrrrr..nepomozem si
a leginy v kombinacii s ihlickami, no citila by som sa trapne..menej je viac..podla mna
suhlasim s huhu-om :D

david23

hlavná vec, že tie "sexy kosti" nemajú nikdy frajerov, lebo takú si žiaden normálny chlap neuviaže na krk:-))) čo takto založiť tému, ako byť inteligentná?, ako nebyť náladová?, ako byť vtipná? aký je najlepší recept na nedeľný obed? etc. :-)))

Maoam

bud to v sebe mas, alebo nemas

to je to iste ako mat sarm, esprit, charakter, bud ho mas, alebo nemas

hra na to byt sexy je trapna, ked sexy nie si

je to o tom, co z teba ide

smajliQa

ja nerobim asi nic,, totiz, mne priate hovori ze najviac sexy som hned ked sa zobudim,....
no a potom cez den, zalezi len na tom, co prave robim a kam idem,,, ked som doma, somv pyzame, co je pre mojho milacika uplne ze sexy.. ked iem niekam na pohovor alebo na nejake stretnutie, dokazem urobit divy zo sebou...

ale zaroven som aj nespokojna...
iba ma to utvrdzuje, ze som ten typo zeny, ktora je pekna len ked sa namaluje.
priatel ma presviedca o opaku, vraj som pekna aj ked sa nemalujem, no ale ja vidim ten rozdiel!!!

pravy huhu

Bud si sexy, alebo nie si. Ak nie si , mozes so sebou robit hocico (plastiky, malovat sa, kadernik a ani chodza na sposob E. Judyniovej-to je skor nechutne, ako sexy...) a nikdy sexy nebudes. To co robi zenu sexy nie je ani tak fyzicka krasa. Je to skor nieco, co vychadza z jej vnutra.

ninamina

Nahod mily pohlad, nezny usmev, stipku utajenosti a kustik rozumneho humoru a muzi ta spapaju aj ked budes v teplakoch a roztahanom tricku...