FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Zalahnute ucho

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Zalahnute ucho" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    ucho01.04.07 10:56??.??.79.114

Hmm, uz asi tyzden mam zalahnute prave ucho, vela kaslem a tvori sa mi mnozstvo hlien...Zaujima ma ale ci to neije nebezbecne, ze mam zalahnute ucho a takmer cez neho nepocujem...

• vyliečené ucho01.04.07 23:24??.??.11.168

ahoj, z vlastnej skusenosti...odporucam ihned navstevu lekara! Mala som zapal zvukovodu a zacinalo to presne ako opisujes. Neskor ma zacalo svrbiet vo vnutri..atd. Necakaj a chod, pretoze potom ta bolest... nechci ju zazit!

• Gabika731.05.07 18:31??.??.233.219

ahoj...moje problemy su tiez ze mam zalahnute ucho uz 2 tyzdne chodim aj k doktorke ale ta mi dava len sprej do nosa aj ked nemam upchaty nos povedala ze mam len zly tlak v usiach ale v papieroch bolo ze mam zapal...co mam robit?

• RNG31.05.07 18:53??.??.222.128

Prirodzene antibiotika
    3 krat 2 zelatinove tobolky oleja z divokeho oregana, s jedlom
    Dat do pol litrovej flase 15-30 kvapiek GSE, postupne cez den pit, aj 2 krat,
    Zobrat pre istotu 2 krat 100 mg beteglukanu(napr domaci vitaglukan)
    Moja teoria je vojenska:
    najlepsia obrana je utok. Ked budes cakat , prhras. Zapal stredneho ucha je neprijemny, moze viest az ku strate sluchu.
    Spominane prirodne prostriedky nemaju ziadne bocne nasledky, takze ked si ich "predpises " omylom, nic sa ti nestane, okrem straty par korun.

• certik131.05.07 19:01??.??.100.51

aj ja som mala zalahnute, asi pol roka ma to rapilo. nemala som vkuse zalahnute, ale tak priemerne mi asi kazdy den, na pol dna zalahlo. a som aj dost zle pocula...
    bola som na vysetreniach.. a nic mi nezistili...potom to samo prestalo. ale viem, ze zacalo mi zalahavat po chorobe. asi sa mi tam nieco pohlo,alebo co..

• jablcko19.06.07 07:45??.??.217.129

Vcera pri umyvani vlasov sa mi dostala voda do ucha a odvtedy ho mam zalahnute. kupila som si aj ten novy sprej na cisteni usi ale nic.. prosim poradte mi

• ethel19.06.07 09:22??.??.106.194

možno by si mala navštíviť ušné,asi tam máš tukový štoplík,a za neho sa ti dostala voda,preto ti zalahlo.Oni ti to vyčistia...

• RNG19.06.07 14:56??.??.247.154

Zapal stredneho ucha je sposobeny prienikom vyluckov z infikovaneho nosohltana ces Eustachovu trubici do vnutorneho ucha.
    Nasadenim antimikrobialnych prostriedkov(GSA a oreganovy olej), popisovane viackrat v predoslych prispevkoch,to zlikviduje.
    Pomocne su betaglukany(vitaglukan, 200 az 1000 mg) ktore stimuluju aktivitu a vytvaranie bielych krviniek, nasej obrannej armady
    NAC(2x500 mg)-odhlienuje
    vitaminy E, C, selen,zimok a protizapalove:quercitin, bromelain, ine ezymy(enzymi z papaje, pankreaticke enzymi, serropeptaza , surove zeleniny)

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

ZĽAVA 10% na pobyt pre deti a bábätka

Wellness hotel Patince**** s Walletom pripravili pre teba školu plávania pre tvoje ratolesti.

^ Späť na vrch