Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bio kokosovy olej

sydney

ja som spokojna,len som si na skusku kupila tu malu flasticku,tak je uz skoro prazdna,a teraz mam 100% bio bambucke maslo a plet mam fantasticku. mam suchu a citlivu a po kokosaku aj tomto bambuckom je uzasna,odporucam :)

regina92

joo, keďže ho používam len asi mesiac, veľkú zmenu necítim, ale moje vlasy sú na dotyk hebkejšie, predtým som mala drsnejšie končeky. Natieram si ho na pleť večer a tam badám výraznejšie výsledky. Je krajšia, taká čistejšia. Mne pomohol a neprestanem ho používať. Treba vyskúšať.

regina92

ahoj sydney, nedávno som si začala robiť zábaly z kokosového oleja kúpeného v dm, je úžasný, dávam si ho večer aj na tvár. Mám problematickú pleť a musím povedať, že už po pár použitiach vidím zlepšenie. Pleť vyzerá zdravšie. Možem ho len odporučiť, aj na ruky. Len všetko s mierou, pretože som si dala raz veľa oleja na vlasy a vyzerala som ako keby som si neumývala hlavu aspoň mesiac. Naozaj ho stačí máličko.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bio kokosovy olej - Fórum - ZDRAVIE.sk