Ako zistím že ma naozaj úprimne ľúbi môj partner?!

Sukňa

David23: on je taký od začiatku že sa vôbec skoro neozýva, a písala som že ja ho nebombardujem sms ani telefonátmi takže ...o čom píšeš

david23

sukňa, že 1x za 12 hodín;-), veď to je fakt o hubu. Asi si ešte v puberte, že? Vzťahy fungujú úplne inak, muž chce ženu dobíjať a nie, aby mal kŕče v bruchu z toho, keď mu zapípa mobil, že zas ma hentá otravuje... Muži to berú úplne inak, ako ženy. Nájdi si rýchlo nejakú inú zábavku na vyplnenie voľného času, lebo ti rýchlo zdupká

Sukňa

Maoam a david23: naša komunikácia je cca 2sms za deň ani to nie telefonáty skoro vôbec, skôr chat a to len chvíľu a ked tak sa dohodneme kedy sa vidíme a to je celé , komunikácia je veľmi slabá

Maoam

Sukna, on je mozno taky nezavislejsi typ, pri takom potrebujes vela sebavedomia a sebaistoty. Aj keby z toho nemal byt nejaky extra vztah, skus to brat ako dobru skolu do zivota. Naberies sebaistotu, sebavedomie, zide sa ti to. Musis zacat trenovat.

Maoam

a ako ti david23 radi, nebombarduj ho sms-kami, mailami, chatom, to je vzdy zle, teda neviem ci sa mu nejako casto ozyvas, ale ak hej, skus to poriadne okresat

Sukňa

david23: pozri cez deň ja mu vôbec nepíšem, niekedy sa mu neozvem aj 12 hodín lebo on je tak zvyknutý že on mne s neozve aj 12 hodín a nič sa nedeje z jeho strany , alebo mi napíše sms pekný deň a to je všetko niekedy takže ja ho nebombardujem to viem na isto

Sukňa

Maoam: nepočujem od neho vety typu: rád by som bol s tebou ,alebo chcem byť dnes s tebou alebo niečo také podobné

david23

Sukňa ale keď ho bombarduješ 100x za deň(čo je hlboko pravdepodobné, lebo keď už sa o teba bál, keď si sa jeden deň neozvala), tak sa nečuduj, že mu nedávaš priestor na to, aby si mu chýbala. Ukludni sa, lebo mu začneš liesť na nervy, na vyznávanie lásky budete mať celý život...