Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHUDNEM, no ručička stojí na váhe...

Príspevok v téme: CHUDNEM, no ručička stojí na váhe...
Sfir_221

Ahojte chcem sa poradiť.Mám 17 rokov výšku 166 a pred mesiacom som ešte vážila 66kg doslova pribratá v bokoch a zadku v iných partíach to bolo normalne.Chcela som schudnúť raz a navždy.Obmedzila som akékoľvek mäso,všetky druhy múky,sladksoti mastné veci.Môj denný príjem bol zhruba 700KJ.Cítila som sa neskutočne unavená ,na umretie, pretože niekedy som toho pojedla naozaj veľa ,no po čase si moje telo zvyklo a teraz mi nerobí problém prijať takéto malé množstvo.Čiže vaha šla o mesiac dole na 55 kg ale dalej sa už nechce pohnúť smerom nadol!neviete prečo? potrebujem ešte schudnúť aj ked mi už vravia že vyzerám chudo! No prečo to neide dole? už som skúšala jesť aj jeden šalát denne ale stále je ručička na 55-ke.Denne vypijem 3 litre vody,bojím sa či to nieje z toho Je to naozaj divné...

zuzu33

poviem ti jedno,11kg tuku si za mesiac neschudla,vzhladom na veget.dietu isli dole hlavne svaly,tzn.zaklad tvojho metabolizmu.tvoje telo hladovalo,stratilo svaly,co bol varovny signal na spomalenie metab a tym padom aj chudnutia.hovorove-dodrbavas si organizmus a zarabas na obezitu.tudy cesta nevede,chod sa pozriet na temu "kto bude chudnut so mnou",tam baby pouzivaju mozgy.

Lulu2011

telo je zošokovane, preto to nejde, aby clovek mohol chudnut permanetne musi mat viac porcii denne, najlepsie 4-5 v mensom mnozstve

bonitas

Chudnutie 11 kg za mesiac je pekne nezdravé, pravdepodobne ponesie následky ako ovisnutá koža, strie... to ti zostane navždy. Začni jesť normálne - 5x denne zdravé jedlá, a snaž sa túto váhu udržať si. To je najdôležitejšie! V opačnom prípade dôjde k jojo efektu a priberieš späť nie 11, ale 22 kíl. A raz jesť začať musíš, inak to odnesie tvoje zdravie. Chceš mať niekedy deti? Nedoplať na svoju mladícku nerozvážnosť.

2bodka

co sa asi deje? za mesiac dat dolu tolko kg je sok pre telo, zacalo kazde susto ukladat, pretoze hladuje.. to je cela zahada

dana660xz

700KJ? čože? to nemyslíš vážne! máš prijať 7000KJ minimálne pri chudnutí a to hovorím, že MINIMALNE, za mesiac 11 kilo dolu, hmm nechcela by som byť tvoj organizmus, ani tvoja ovisnutá koža... začni jesť a cvičiť, alebo si založ tému na PPP, lebo si asi chorá keď tvrdíš, že vieš čo robíš.

winki

Prečo to nejde dole? preto že si dosiahla svoje maximum. Tak sa spamätaj. Si chudučká nepotrebuješ menej. Dole to pojde už len ked este viac ombedzíš príjem jedla, ale to už chraničí s chorobou. Začni športovať a formovať si postavu.

Milky

Sfir_221
700KJ?
Nehnevaj sa, ale tak ti treba a si dobre blba, ze sa prezentujes svojou sprostostou.
Bodaj by si pribrala na 99kg a az potom ti nieco buchlo do lebene, ze preco som bola vtedy taka..
Sfir_221, pises ze vies co robis. Pochybujem.. Jojo nenastava vtedy ak zacnes normalnu stravu. Ale vtedy, ked uz zacnes jest teraz prakticky cokolvek nad cca 1100kCal.
To znamena, ze skor ci neskor zacnes jest sice zdravo, ale hlavne viac kaloricky. Nie 2000kCal ako normalne, ale polovicu z normalneho prijmu a budes priberat. Jednoducho je to tak.
Rob si co chces, mne to nemusi zily trhat, ale toto mi neda..

Sfir_221

viem čo robím...iba som chcela to dať rýchlo dolu, a jojo efektu sa nebojím,som už vegetarián muka a pečivo nebudem jedávať a ani sladké vobec ma to už neláka ako kedysi,alebo ako vravia druhí že požeru všetko čo vidia ked vidím kolač na stole ani nad tým nerozmýšľam,zvykla som jedaváť každý deň po škole cestoviny samá múka hnus. CHchela by som dať ešte 3 kila dole.Potom si len budem pridávať porcie zeleniny,ovocia. JOJO efekt nastáva vtedy ak sa po hladovke a za tým schudnete ,vratite späť k stavovaniu aké ste mali.No ja mám nenáročné menu. Tak neviem prečo to stojí.

Magy

Sfir - rozhodne sa uz nesnaz viac schudnut. vsetko smerom dole je uz len na ukor zdravia. Predpokladam ze chces byt zdrava a stastna. Zdravie a stastie neznamena mat presne 53.32 kg, ale stabilnu rovnovahu metabolizmu, dobre travenie, vyrovnanu psychiku atd...
To, o co sa snazis ty, zavana mentalnou anorexiou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHUDNEM, no ručička stojí na váhe... - Fórum - ZDRAVIE.sk