Stiepenie vlasov, rovnaka dlzka roky....

Príspevok v téme: Stiepenie vlasov, rovnaka dlzka roky....
Dianka_1991

Ahojte, o svoje vlasy sa staram az prilis.
Pijem zihlavovy caj, pijem pravy a velmi drahy tekvicovy olej od jedneho profesora, , natieram si vlasy kokosovym olejom kazdy tyzden. Davam sa strihat, pouzivam Capilan vlasovy aktivator, aj kondicioneri a stale a stale sa mi vlasky stiepia. Fajn zacinam si zmierovat s tym, ze to je genetika. Este k tomu ich mam na rovnakej dlzke uz par rokov a nie velmi huste, ale zase ani extremne riedke.

Neviem co viac sa da robit. Podla vas ? Je este nieco co som nevyskusala ? :(

jajaja295.

bezfarebna henna je vlastne na zregenerovanie vlasov, nezafarbi ti ich, len vyzivi...mne ostali vlasy po nej leskle, len je treba do nej pridat olej, bud vlasovy alebo olivovy, lebo dost vysusuje a ja som si ju objednala zo stranky bionatural.sk

jajaja295.

tiez som mala ten problem s vlasmi, kedze ich mam jemne a kadernicka mi ich znicila melirom..ale zacala som svoje vlasy regenerovat od novembra, cize brat vitaminy, sampon z lekarne + obyc.brezovy sampon, kupila som si stimulator rastu vlasov - bioaquanol U, raz za tyzden si davam kuru od genery a tiez som si dala 2x bezfarebnu hennu a teraz vidim, ze tie 4 mesiace sa moje zlepsili a ze mi aj zacali konecne rast :D

Lulu2011

je jedna super stranka skus sa pozriet tam dlouhevlasy.cz tam je fakt vsetko, hydratacny asi myslela na suche vlasy ;) to na ake je, je napisane pod samponom

Dianka_1991

A nepoznas nejaky dobry hydratacny sampon ? Ja mam vlasy suche a kadernicka mi povedala nech si kupim sampon pre hydrataciu, ale ziadny v obchode som taky nevidela, kde by bolo konkretne napisane hydratacny. Iba sampon pre babatka, ale ten velmi vlasy zjemnuje. :)

Lulu2011

Dianka - no ved toto :))) tak zaklad je, aby vlas neostal nikdy suchy, este plus dostatocna vyziva korienkov, asi opat zacnem Reghaar aktivator pouzivat, ten tiez zlepsuje vlasy, sa vtiera ku korienkom

Dianka_1991

Idem si ich zase dat podstrihnut, ale proste ma to stve.
Nezasluzim si to, davam im vsetko! :D
Este dnes som si kupila Gliss Kur proti stiepeniu koncekov, ale nedavam tomu velku nadej :)

Lulu2011

Dianka - zrejme genetika, skus este vitaminy, ja som si teraz kupila z Dm na vlasy, neviem ake budu, tiez mam pocit, ze posledny rok mi nejak nerastu, narastli nieco nad pasom a cakam a cakam :)) sama si podstrihavam cca raz za 2-3 mesiace, mam kamaratku, ktorej proste nerastu vobec, ma ich po plecia dlhe roky a dalej sa jej nehnu

inak ten pocit, ze vlasy nerastu je aj z toho štiepenia, tym ze sa stiepia sa stale skracuju, cez den sa polamu a ty si to ani nevsimnes