Prerusovana suloz

januška

ssw...prave ze je tam ten risku....on je tam pri kazdom pohlavnom styku..pretoze pred vyvrcholenim muz vylucuje tekutinu na zvlhcenie ktora uz moze opakovat spermie....a takisto aj keby sa ti urobil na brusko a potom by ste cheli znovu tak je este vacsia pravdepoobnost ze tam tie spermie budu pretoze po ejakulacii zostali zbytky v penise.v tovojom pripade...vies mala pravdepodobnost je vzdy..zavisi to od tvojho cyklu...ked je pravidelny ako hodinky a mozes si byt 100% ista ze mas neplodne dni tak by nemala byt nijaka sanca pretoze tych spermii je velmi malicko...su daleko od vajickovodu...a este k tomu tvoje vajicko nieje este zrele alebo nieje uz zrele.ale to naozaj zavisi od toho cyklu...niektore zeny uz otehotneli aj den pred menstruaciou,lebo ovulaciu mali posunutu,takze asi tak...dufam ze som ti pomohla aspon trochu :)

januška

my s partnerom mame tiez len prerusovanu suloz ako antiku...ale dost sa bojim...zatial pol roka a nic ale predsalen je to dost velke riziko...snazime sa vyhnut styku tesne pred a pocas plodnych dni.problem je ten ze ja velmi zle znasam antiku a on zas ked navlece kondom je po zabave takze nic moc vyhliadky,ale asi este skusime pharmatex.a zubrienky frcia na brusko a potom hned do vreckoviek papierovych a sprcha je tiez poruke...ja v tom nevidim nic trapne :)

januška

my s partnerom mame tiez len prerusovanu suloz ako antiku...ale dost sa bojim...zatial pol roka a nic ale predsalen je to dost velke riziko...snazime sa vyhnut styku tesne pred a pocas plodnych dni.problem je ten ze ja velmi zle znasam antiku a on zas ked navlece kondom je po zabave takze nic moc vyhliadky,ale asi este skusime pharmatex.

garfas

ikinke:mno to nevies ako sa tvarit ked lezite v kope spermii? Ach ta dnesna mladez. To su jebnute otazky. Tak nech ti to do ust alebo si to utri rychlo jak ti napisal DJko

ssw

Ale nie je tam nahodou ten risk, ze partner vyluci akysi predejakulat. kt. moze obsahovat spermie?

co ak vyluci predejakulat v moje neplodne dni? 100% istota nie je, to viem ale mala pravdepodobnost ze som otehotnela, vsak?

Prosim poradte ja uz som zufala :(

Priamo do man sa nespravil, on sa nespravil vlastne vobec, ale ta kvapka vasne neviem ci nevyteikla

cica

no ja mam teraz dilemu ale velku bo mam priatela ale babo jednozacne nechceme a tak co mam spravit?a to pri kazdom styku a po kazde su tie \\\"kvapocky lasky\\\"

DJko

bez HAK alebo kondomu je riziko asi 50% zo zostavajuceho 13% že je v tom danom dni plodna a vsetky tie fyziobiologicke predpoklady pre otehotnenie....
... podla mna je prerusovana suloz len na oddialenie vyvrcholenia a ako ochranu ju považovať nemožno, prave naopak. pri prerušovani u muža exponencialne narasta vzrušenie (vlastna skusenost) a nemusi odhadnut kedy to stihne dat von (toto uz moja skusenost nieje:))

pre baby, kt. sa pri semene na ich brušku citia trapne:

uvedom si ze to patri k partnerovi, a zas ak ti to tam vadi pouzi kondom, ak neznesies gumu, daj si predpisat HAK ktora aj upravi menzes a tiez aj pokozku.

a ak ani to neprichadza do uvahy, maj poruke mokry uterak (alebo aj suchy, len ten bude skrabat) a mas po probleme.... "trapne" len na 10sekund