Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

mjaník

najjednodukšie odkyslenie je v zmene stravovacích návykov,jesť menej kyselinotvorných jedál a viac zásadotvorných.(kyselino tvorné sú najmä údené mäsá a udeniny,sladkosti a iné-pozri príslušnú literatúru je v každej knižnici,zásadotvorné sú napr.zelenina a ovocie)Príklad ,keď zjem udeninu, tak ju zajem jablkom. či máš prekyslené telo najjednodukšie zistíš tak,že si prejdeš nechtom pod určitým tlakom po koži,ak je prekyslené zanechá na koži červený pás ,ako zanechá lietadlo na oblohe

wanda

presla som si vsetky prispevky a chcela by som vediet o tom kupeli v sodabikarbone - kazdy den?,alebo ako casto? dik za odpoved

AdelkaT

ahojte, zdravim vsetkych v tejto diskusii. Tuto diskusiu som citala cca tyzden, pretoze tolko prispevkov sa neda ani precitat na jeden dych.. snazila som sa zozbierat co najviac informacii na tuto temu, pretoze sa tiez chcem odkyslit, tak dufam ze sa mi to podari. Uz som vyradila kavu, co bolo pre mna najtazsie, maso, mliecne vyrobky, snazim sa papat zeleninku a ovocie...
Potrebujem vsak poradit v niektorych veciach, tak dufam ze mi poradite. V prvom rade neviem, co ranajkovat. Citala som ze je fajn rano jest ovocie. Tak sa snazim aspon dva dni do tyzdna kupit si pomarance, vypit cerstvu stavu a potom si dam nejaky ten banan ci dva. Ostatne dni jem ovsenu kasu, do ktorej si davam med miesto cukru. Robim to spravne? naozaj neviem co jest rano :( tak dufam ze mi poradite. Okrem ineho teraz pijem zihlavovy caj takze hadam sa mi aj ta krv trosku precisti..
budem rada ak poradite, nejake vase inspiracie.
ahojte

Alternativa

Ak Vam chyba este nieco do vianocneho balicka pre Vasho blizkeho, odporucam knihu uvedenu v uvode tejto temy. A pre tych, co sme iste dni "fungovali" podla Luny pripominam, ze dostat Lunarny kalendar krasnej panej na rok 2007. Kupila som ho v knihkupectve, cena 320,-.

Alternativa

Jupiii, Igriska. Zlepsene vysledky vzdy potesia a este u dietata...takze jupiii. Caje: ja milujem rooibos, je vyborny, neobsahuje kofein ani ine povzbudzujuce latky, ale zelezo, med, C vit C, flavonoidy. Cize taky maly zazitok na dobru noc :o). Je krasny v priehladnej salke.

igris

ahojte lillia alti :),
dievcata musim sa vam pochvalit, lebo ma to strasne tesi :), starsiemu synovy robili testy na alergiu a oni sa mu zlepsili za posledny rok, aj imunita je uz OK, takze nebude brat lieky aspon 4-5 mesiacov do roka. Normalne mi to dodalo dalsiu silu do mojho "boja" s nezdravymi "pochutkami". :)))
. Alti neviem si vobec spomenut v akej teme si spominala ten caj, ale matne si pamatam ze si ho pochvalovala a pila si ho.
.Tiez rozmyslam spestrit svoj "cajovy repertoar" o niaky cistiaci caj , tak si mozme potom vymenit skusenosti :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.