Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

lilliana

Alternatíva,
Tak momentálne mám Pu.Erh Milk e Honey
Aromatizovani. Ktovie možno je to ten čo hľadám. Dokonca na obale je písané ako v tej knihe, že pôsobí pozitívne na odbúranie tuku.A tak aj na to odkyslenie. Igris neboj, panikárim len občas.

Alternativa

Cau Lilli a Igriska,
s tymi viazanymi kyselinami si ma vazne vydesila, tak toto nevyzera na romanticku :o). Ved kade-tade je cosi viazane, skryte a moze sa uvolnit. Ale umenie je stale dodrzat tu najlepsiu rovnovahu aj pri postupnom uvolnovani kadecoho:o). A teraz vaznejsie: neviem, o akom caji sme hovorili. U nas isty cas "fical" lapacho = liecivy multitalent, rooibos = more vyzivnych latok, pu-ehr.

lilliana

:)))Igriska dík, že si si dala námahu s tým hľadaním.Si zlatá.
Jasné, super sú aj tie naše bylinkové.

igris

lillianka nebud paranoidna :), hladala som na webe ten caj, nenasla som to , ale u nas je tiez kopu cistiacich cajov , urcite to neuskodi, Alternativa niaky odporucala ze ma vyskusany ale neviem si spomenut kde, mozno si toto precita a napise :)

lilliana

Prosím Vás, kde zoženiem ten čaj na odkyslenie Royal Plus???
To fakt musím napísať na Int Akedemie der Wissenschaften?

Igriska, dobre vieš,že keď to s tým ph testom dopadne dobre a acidobáza bude v norme ešte nie je zaručené, že niekde v tele, v organe nie je časť kyseliny zablokovaná:(((( To ma teda prekvapilo. Ono to fakt nie je také jednoduché ako som si myslela.
Ahoj, Alternatíva.
Romantička som naďalej ale s triezvim pohľadom:)))
Keď ja Lunu nemám:(((

asti

alti..diky..pojdem do mesta a kuknem tu knizku, riadne ju bezne dostat? s tym cukrom nestras, mne ho nasli v juni, to by bolo krute ak by mal aj on :o(((((( pitny rezim myslim si ze ma ok..

alti

Aj vazne dg sa daju aspon zmiernit a ich liecba podporit upravou stravy. Tym nechcem povedat, ze lekara netreba. Ten stres je vazny nicitel, to ano. A ma dobry pitny rezim, cca 2-3 l ZDRAVYCH tekutin? Pozri si tu uvedenu knihu, urcite najdete v nej obaja inspiraciu k dobrym zmenam. A nezabudajte na pitny rezim.

asti

moj priatel sa stazuje na problemy so zaludkom, mozno to ma zo stresu..ale vraj ho bolieva. a vraj ma lepkave sliny a na perach si tiez stale nieco citi...neviete poradit? dalo by sa to vyriesit zmenou stravy? alebo je to nieco vaznejsie?dakujem za odpoved...

zds

veru tak, precitajte si ju.
hodi sa pre vsetkych s klbovymi ochoreniami, pri traviacich problemoch, ale aj s pletou, automunitnymi ochoreniami, kandidoze aj mykozach...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odkyslenie organizmu - Fórum - ZDRAVIE.sk