Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

kyselkaa

robila som pokus,
zistovala som ph kavy, ovocneho caju a naseho klasickeho bylin. caju
kava a ovocny caj --velmi kysle
bylinkovy na urovni vody ph okolo 7

Zapard

Určite si prečítajte stránku www.jewel.sk, máte tam všetko čo máte papat a pit, či nepit na odkyslenie organizmu. Mat prekyslený organizmus je naozaj nebezpečné. Pochopíte ak si to prečítate. Ak máte záujem o Royal Plus- čaj na odkyslenie dajte vediet. Na Slovensku nekúpite.

RNG

rumancekova, menujes dobre prostriedky, ja som ich tiez drzal v predajniach(betain, kelp, lecitin, B-6...), co sa tyka vytazku z cvikle, kedysi som odstavoval cviklu(surovu) a miesal s mrkvou a stonkovym celerom, co je vyborna prirodna enzymaticka zmes, spolu s ananasom(bromelain) a papajou(papain)
Ale kelp nie je riasa, ale velka morska rastlina s bylou az hrubky ruky a vyskou aj 10 metrov.
Ma znacne vela jodu takze prispieva k tvorbe nasich vlastnych cistiacich a traviacich enzymov(a tiez hormonov)

RNG

rumancekova, menujes dobre prostriedky, ja som ich tiez drzal v predajniach, co sa tyka vytazku z cvikle, kedysi som odstavoval cviklu(surovu) a miesal s mrkvou a stonkovym celerom, co je vyborna prirodna enzymaticka zmes, spolu s ananasom(bromelain) a papajou(papain)
Ale kelp nie je riasa, ale velka morska rastlina s bylou az hrubky ruky a vyskou aj 10 metrov.
Ma znacne vela jodu takze prispieva k tvorbe nasich vlastnych cistiacich a traviacich enzymov(a tiez hormonov)

rumančekova

sisi doo, nemala by som robiť reklamu, ale výborné doplnky proti prekysleniu sa dajú objenať na -odkaz odstránený- Vyborný zásadotvorný je Betavital - koncentrát cviklovej šťavy, enzýmy Super bromelain a papain - tiež proti prekysleniu, a výborný je Lkvb6 - obsahuje lecitín, morskú riasu, jablkový ocot a vit. B6. Moja rodina si pomerne často objednáva z tejto stránky, ja mám pre nich už pripravené prípravky aj pod stromček na vianoce.

adi3

Brala som Wobenzym a Citrovital, ale tak ako aj teraz, ma zo dna na den zacalo svrbiet cele telo, tak som to musela vysadit.

RNG

adi3, okrem moznej tetanie(nedostatok mineralov) tie bolesti mozu byt vysledkom zapalov a zapaly su sposobene nahromadenim nejakych splodin alebo toxinov.
Enzymaticke cistenie, hodne vody a protizapalove (curcumim, bromelain, dumbier boswelin) pomozu odstranit symptomy, ale za tym moze byt pravdepodobne aj nejaka skryta nakaza.
Daj si vysetrit moznost boreliozy, a chlamidii, pre istotu.
Skus brat oreganovy olej a GSE, viem ze je to strielanie do tmy, ale tieto maju tak siroky zaber, ze mozes trafit aj mikroby, co ti to sposobuju s trochou stastia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odkyslenie organizmu - Fórum - ZDRAVIE.sk