Co to moze byt?

Príspevok v téme: Co to moze byt?
Lucia4565

Posledne 3-4 mesiace ma sem tam boli v podbrusku (ale nie silno) , krize a kolena, niekedy aj klby...tiez ma casto naduva (grganie)......zapchu nemavam, hnacku malokedy, menstruacia pravidelne (niekedy meska 1-2 dni, alebo 1-2 dni skor)......co to moze byt? nejaky gynekologicky problem? moze s tym to naduvanie suvisiet? alebo ide o tri samostatne problemy? Dakujem

2bodka

co takto navsteva gynekologa? mna ked takto naposledy pobolievalo podbrusko striedavo napravo, nalado, krize vzadu, mala som cystu na vajecniku velkosti 5x6 cm... myslim, ze ked ma clovek problem, ktory pretrvava viac ako tyzden, treba s tym uz nieco robit...

Lucia4565

presnejsie popisy....ale ake? nic ma nenapada...naozaj len tak ako som pisala...dokonca v tom podbrusku ma boli vzdy na inej strane, niekedy v strede, niekedy len na jednej strane, niekedy na druhej, inokedy po celej dlzke.... a vzdy tak 1 den...niekedy len hodinu, niekedy este menej....a hocikedy pocas mesiaca (mimo menstruacie, vtedy nie).....tie kolena tak isto, len niekedy...a nie dlhsie ako den dva....no to naduvanie mam uz docela dlho...to mozno bude zaludok,lebo par krat ked som zjedla jedlo ako napr. pizza som vracala.... no s crevami problem nemam....

sandraaaaa

Nemáš náhodou aj výtok? Ja som mala tie isté príznaky ked som mala kvasinku. A vraj aj to naduvanie, bolesti klbov a to všetko čo píšeš môže byť z toho. Kvasinky som sa po dlhej dobe zbavila a nemám ani tie ostatné problémy.

tpch1

Menstruacia s odchylkou 2 dni hore-dole je uplne normalna. Inak si podala minimum informacii, z ktorych sa naozaj neda nic usudit. Chybaju tu fakty, specifikacie, presnejsie popisy...