chuť na sex zrazu vymizne

Príspevok v téme: chuť na sex zrazu vymizne
Adelle

Ahojte, môj problém spočíva v tom, že hneď po menštruácii až do ovulácie /myslím si, že je to ovulácia, pretože mám strede cyklu a 3 dni ma bolí brucho akoby som bola prechladnutá/ mám chuť na sex - počas ovulácie dvojnásobný, no po tejto dobe to zo mňa opadne, nalejú sa mi prsia a chuť úplne vymizne, vôbec sa mi nechce do milovania. môže to byť nejaký nesúlad v hormónoch a treba liečiť alebo riešiť u gynekológa?? alebo mám "počkať" ako sa to vyvinie ?? Má niekto podobné skúsenosti ??

Adelle

baby fakt dakujem za každý názor !! nechcem si tlačit kaleráby do hlavy, čo sa týka mimča, pretože by to bolo sklamanie, ak by bola na teste 1 čiarka, no ak mi zajtra nepríde M, pretože už tu mala byt a stále to špinenie sa tu opakuje !!! vrrr !! tak si test urobím a sa uvidí, čo dalej ... nie, neberiem žiadne lieky - teda!!! - až na vitamíny B6,B12 a kyselinu listovú - to mám kvoli anémii - všetko v jednej tobolke a zinok. Ale tie som začala užívat až v polovici januára a ti emoje problémy sa začali už v decembri - vtedy mi test vyšiel negatívne ...:.( kedysi v lete mi lekárka robila test na hormony štítnej žlazy, kt. boli v tom čase v poriadku ... ale tak pol roka - to je dlhá doba :D na zmeny

Magy

priklanam sa k tomu, spravit si test. za skusku nic nedas (sorry, das, ale zase tak drahe to nie je). a potom mozeme riesit dalej. vela stastia! ;)

2bodka

Adelle,

neberies nejake hormonalne lieky?
(mne sa vytratila chut na sex, ked mi dr. predpisal L-thyroxin na stitnu zlazu-a ze je to z liekov mi doslo az ked som ich vysadila), plus bolesti prs, spinenie - cystu na vajecniku mat nemozes? - mala by si zajst na vysetrenie.

Adelle

to tak akosi samo po Vianociach "narástlo" :D ... aha maruska, aj to je možné ... len dufam, že kvoli takýmto problémom do budúcnosti nebude problém s bábätkom ...

dana660xz

no ja by som si urobila test. moja sesterka mala menzes prve tri mesiace v tehotestve, ked jej potom vymeskali a gynekolog je povedal, ze je tehotna uz 4tý mesiac tak sa nestihala cudovat.
ja si to inak neviem vyvetlit, tie tvoje "stavy". ale doktor nie som.

maruska123

podla mna je to sucast PMS..hladina hormonov sa pocas cyklu meni...ved telo sa meni pocas zivota, ze si nemala predtym taketo problemy, to nic neznamena, hormony sa menia u zeny pocas zivota

podla mna je to uplne obycajny predmenstruacny syndrom, a s nim neurobis nic

Magy

a bol ten narast hmotnosti prudky, sposobeny niecim konkretnym alebo postupny?

praveze u stihlych je 5kg vidiet viac nez u tych obeznejsich, kde sa tie kila naozaj "stratia"

Adelle

absolútne nič ... neberiem ani HAK ... takže ... naozaj neviem, čo to mohlo spustiť, je síce pravda, že som pribrala, ale len 5 kíl, u mna sa to stratí, pretože som štíhla/zatial som nemala ohlasy, že by som pribrala ha ha/ a nemyslím si, že by to mohlo sposobit až takéto stavy ...

Magy

dobre, tak sa vratime do obdobia pred tymi 3 mesiacmi.
co tomu predchadzalo - uraz, choroba, lieky, nejaka zmena - prostredie, ziv. styl, v stravovani a pod.