Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

silgard- ano alebo nie?

Magy

reakcia na prispevok od Používateľ
"čo s tým???"

na nete som uz cital vselico, aj to, ze ludia umierali ked nejedli nic. cim sa teda otravili, povies mi???

cely tvoj prispevok sa nesie v duchu aktivistu, co bojuje proti niecomu, argumentuje pochybnymi alebo pokrutenymi a prisposobenymi faktami, casto vytrhnutymi z kontextu atd. skoda len, ze nemas odvahu napisat aj svoj pravy mail, ak uz si vobec nejaky uviedla.

uzivatel "costym" na azete NEEXISTUJE.

a ja sa drzim zasady, ze kto klame v jednom, klame casto v mnohych veciach, takze tvoj prispevok vidim ako jedno velke klamstvo/ucelove zavadzanie.

Vittoria

Nemusíš dostať Silgard len do 15 rokov al. do 1. sexu, postačí ak si nebola veľmi sexuálne aktívna, očkovanie sa odporúča do 25. roku života, v Austrálii túto vakcínu dostáva každá žena úplne zadarmo. Silgard sa odporúča preto, lebo má účinok proti viacerým vírusom (vrátane vag. bradavíc a pod.) Som síce len po 2. vakcíne Silgardu ale žiadne vedľajšie účinky som ZATIAĽ nepostrehla. Akurát ma svrbelo rameno deň po očkovaní, keďže sa očkuje do svalu. Zatiaľ som v pohode :D

čo s tým???

Neviem koľko máš rokov, ale zohľadni skutočnosti, že očkovanie má význam do cca 15 rokov. Ďalej ak máš potvrdený HPV, očkovanie nemá význam. Preto je dôležité dostať ho pred prvým sexom. Radšej sa zameraj na pravidelné kontroly na gynde. Okrem toho tieto vakcíny sú veľmi pochybné. Prečítaj si na nete niečo o náhlych úmrtiach a trvalom postihnutí dievčat v Amerike a Indii, kde boli tieto vakcíny pod zámienkou nezištnej pomoci pri veľkom riziku hromadne testované na zdravých ženách, ktoré po očkovaní buď zomreli, alebo ostali postihnuté. Jednalo sa o Gardasil, ktorý je na tej istej báze. Ja by som sa teda v žiadnom prípade nedala naočkovať. Stačí, že sa celý život otravujem jedlom, vzduchom a synteticky upravovanými potravinami. Nepotrebujem dopĺňať toxické látky. :-(

Magy

pokial uz mas potvrdeny hpv, nevidim najmensi dovod otalat.
to co je uvedene v pribalovom letaku, alebo vo vseobecnych informaciach k danemu liecivu, su nakumulovane vedlajsie prejavy, teda nemozes to brat tak, ze presne to a vsetko dostanes aj ty. bezne je vyskyt vedlajsich ucinkov radovo v % oproti tomu, co mas napisane.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

silgard- ano alebo nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk