HAK

Príspevok v téme: HAK
kocovinka

ahojte chcem zistit ci ma niektora z vas skusenost alebo ste poculi o otehotneni pocas uzivania hak? vraj je to zriedkave. ja si nahovarat nechcem ale nemozem si pomoct, bolia ma prsia co sa mi stalo iba raz v zivote, posledne dni som neskutocne unavena a spim od 8 vecer, a na wc chodim ako na beziacom pase, dnes rano mi bolo zle od zaludka a boli ma hlava. sex sme s partnerom mali tento mesiac sporadicky ale predsa by sa nieco mohlo stat. navyse beriem lieky tak preto nie je dobre aby som bola tehu.len je to divne, ze by sa to stalo pri uzivani hak :/ dakujem

kocovinka

preboha! precitala som si kazdy letak ale spoliehat sa na to, ze tam bude vsetko co sa da najst na internete?? keby bolo v pribalovych letakoch vsetko isto by nevznikali take fora

kocovinka

akej zadrzanej vody? asi som mimo. no ja som nechcela hned mysliet na tehu hlavne ked som brala hak, ale prsia ma boleli iba raz v zivote ked som tehu bola. a hak som brala nie kvoli ochrane ale kvoli zdravotnym problemom a o 2 tyzdne sa dozviem ci sa vyriesili

jankaaaaaaaaa

ale prsia ta skor bolia z tej zadrzanej vody alebo tak. nemysli hned na tehotenstvo , to je najmenej pravdepodobne

kocovinka

maruska1111 pocula som o tom iba na internete, cize vraj take zeny existuju ale je to ako legenda kazdy pocul nikto nevidel. mozne je vsak vsetko, ked zena neberie hak a ma do 5 mesiaca ms tak preco by nemohla mat aj pocas uzivania hak. ja si napriklad priznam, ze moje uzivanie hak neoblo az take poctive sem tam som sa opozdila ale odchylky neboli velke

kocovinka

tie lieky beriem len par dni a odvtedy sme sex nemali tak to vylucujem. ano zamyslela som sa aj nad janrou unavou. 2 dni po pocati? nie je to prilis zavcasu? lekari tvrdia, ze najcitlivejsi test zachyti hcg ked uz meska ms, ale ak je to pravda, vela zenam to pomoze. dakujem

jankaaaaaaaaa

to uz by bola naozaj velmi velka nahoda, ak by zena vobec pocas poctiveho uzivania hak otehotnela a este aj k tomu by mala menzes