HPV-Genitálne Bradavice-trhať?

Príspevok v téme: HPV-Genitálne Bradavice-trhať?
xxxxx

Mám genitálne bradavice a neviem či robím správne ale ja si ich jednoducho odtrhnem. Neni to velmi bolestivé, tečie z toho vela krvi ale do dvoch troch dní to je zahojené a nevidno, že tam vôbec niečo bolo... Len sa mi stále urobí ďalšia alebo ďalšie zase niekde inde... Kedy to už prestane? Môžu sa vôbec trhať? Nebol som s tým ešte u lekára ale viem, že to je ono lebo dievča s ktorím som spával sa to objavilo tiež, ešte pred tým ako mne a jej lekár diagnostikoval práve tieto bradavice...

xxxxx

čo poviete na Indol3C? vraj je to účinná látka pri liečbe alebo teda pri potláčaní prejavov HPV je to pravda? alebo len nejaky reklamný trik aby to predali... alebo je niečo lepšie??

alenka_maxova

no fuj, toto som si radsej nemala precitat.....To je tak strasne zlozite ist ku gynde a poprosit ju, nech ti ich vypali dusikom???? Ani po vypaleni ti zreme nezmiznu navzdy, ale ries hlavne to, preco si sa nimi nakazila....a ako s tym dalej zit. Nie ich trhat jak keby to boli kvietky ty kokos...fuj, dnes uz nejem...

RNG

Antiviralne doplnky nie su len vitaminy
Hliva ustricova nie je extra antiviralna, obsahuje ucinnu latku betaglukany, ktore podporuju aktivitu a tvorenie bielych krviniek, najma NK, ktor nicia rakovinne bunky a najma bakterie.
Na virusy ma telo ine latky, imunoglobuliny najma, tiez enzymi a ine.Priroda na stastie poskytuje tisice antiviralnych latok, rastliny sa tiez musia branit proti virusom, inav by ich virusy znicili. A niektore produkuju latky, co aj nam pomozu sa branit proti virusom, pozri napr na uvedene clanky.

xxxxx

Takže ak tomu chápem stačí mi vybrať nejake vitamíny na podporu imunity a malo by to prejsť? Teda aspoň tie prvotné prejavy - bradavičky? čítal som, že na podporu imunity je dobrá aj hliva ustricová... Sú to všetko volne predajné lieky?

RNG

HPV virusy su v celom tele, nie len v tych bradaviciach. Tj trhanim mozes trochu ich cinnost spomalit, ale nemyslim , ze podstatne. Spravny postup proti virusom je podstatne zvysit viralnu imunitu tela, na co je hroamda prirodnych prostriedkov, mozes si to vyguglit napr pod mojim nickom a temou herpes.
Pridam k tomu este novsie(teda pre mna) ako monolaurin, citral a Sangre de Grado.
Ziadny z tychto doplnkov neurobi zazrak, ale viacero z nich v spravnych davkach vie potlacit cinnost roznych virusov natolko, ze sa nebudu nijak prejavovat a skodit.