Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

schudnúť 5 kg, brucho, zadok, boky, je kombinácia týchto cvičení vhodná

Príspevok v téme: schudnúť 5 kg, brucho, zadok, boky, je kombinácia týchto cvičení vhodná
matkaaaa

mám výšku 170, váha 60 kg, chcem schudnúť najmä z Brucha, zadku a bokov. 3x týždenne chodím na bodyforming- niečo ako aerobic, precvičíš si každú partiu na tele a rozmýšľam že by som zaradila aj fitnes, čiže by som cvičila každý den. Nie som tučná, chcem si len telo pekne vyformovať a zhodiť zo spomínaných partií. Viete mi odporučiť ako jesť, koľko a hlavne čo a kedy, je lepšie sa najesť pred cvičením alebo si môžem dať niečo aj po cvičení? Dakujem

annddyxxl

ja jjem vsetko normalne ale v mensich mnozstvach a s cvicenim to neprehanam.cviky mam len cisto na brucho a stehna...a som s tym spokojna.

Magy

co sa tyka stravy pri cviceni a chudnuti, uz som to tu pisal niekolkokrat.

optimalny pomer zivin v strave pre zdraveho cloveka je 55/23/22 (sacharidy/bielkoviny/tuky)

pri chudnuti je mozne mierne obmedzit prijem tukov a nahradit ich bielkovinami na lepsiu tvorbu svalov.

radikalne obmedzovanie stravy nedoporucujem, nebudes mat dostatok energie, cvicenie ti nebude prinasat radost, ale len pocity unavy, vycerpania, malatnosti... a velmi rychlo to vzdas.

telu je potrebne dodat dostatok energie a nechat ho, nech si len malu cast berie z tych tukovych zasob, ktore sa snazis odburat. len tak to bude mat trvaly efekt.
akekolvek rychle chudnutie znamena, ze telo sice velmi rychlo odbura tuk, ale na tom mieste vznikne aj jeho velky deficit a okamzite, ako sa skonci faza intenzivneho chudnutia, sa telo medzi prvymi vecami snazi ten deficit zahladit - buduje spat tukove tkanivo tam, kde si ho nasilu a narychlo odstranila, plus sa ho snazi vybudovat/ulozit viac pre pripad, ze sa situacia s rychlym chudnutim zopakuje.
telo je ako karma, tu neobabres. musis pomaly a trpezlivo.

annddyxxl

kupila som si fit loptu zhruba mesiac aj kusok uz cvicim na nej 4 cviky a podarilo sa mi dat dole 3kila a brusko sa mi celkom fajn sformovalo kedze som skoro uz 9mesiacov po porode..tolko moja skusenost s fit loptou a ozaj nedrzim ziadnu dietu.konzumujem vsetko ale v mensich davkach a menej chleba-nezjem 3krajce dam si jeden alebo sem tam ho zamenim za cerealny.a som so sebou spokojna..:-)

jankaaaaaaaaa

ak potrebujes schudnut z tuku, musis cvicit kardio cvicenia. su to vsetky cviky, pri ktorych mas tep urcitej frekvencie. nesmie presiahnut urcite hranice ani hore ani dole a treba ho udrzat urcitu dobu. na nete najdes kalkulacky na vypocet tvojej tepovej frekvencie na kardio cviky podla vysky a vahy

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

schudnúť 5 kg, brucho, zadok, boky, je kombinácia týchto cvičení vhodná - Fórum - ZDRAVIE.sk