Ako nestratit pri muzovi hrdost?

Príspevok v téme: Ako nestratit pri muzovi hrdost?
myšička1

ako nestratit pri mužovi hrdost ?
Ako byť nezavislou ženou ,ako dat najavo že aj ked ho milujem som s nim su urcite hranice a vlastne ako davate najavom svojiim priatelom že trebars castejsie stretavanie je pre vas dolezite?
neziarlite niekedy na jeho kamošov ze im da prednost pred vami ? stale je niečo prečo musi byt s nim lebo mu kamos odchádza do anglicka,lebo druheho povysili,lebo 3 sa naroodilo decko, lebo stvrtx ma proble...a ja som ta odsunutá . Ako im to naznačujete ? iba raz ,pressne a dokladne,

Fero M.

Pozri, jedna vec či to robí stále alebo či to je občas. Mal som tiež priateľku ktorá so mnou chcela byť stále a potom ma nakoniec vyhánala :D až ma vyhnala celkom...

Takže ak je to občas a nestáva sa to 4 dni zo 7 tak to nerieš... má svoj svet svojich známych a to maj aj ty. Najhoršie čo môže byť je mať priateľku čo nemá ani jednu kamarátku a nikam nechodí

Anaya

Myšička --- Ak chlap chce byť s tebou, tak si všetko ostatné tak zariadi, aby bol s tebou a stihol "obehať" aj kamošov, prípadne tých kamošov aj oželie...ak nie, tak proste nie...
A ultimátum - buď je tou poslednou kvapkou a chlapa stratíš, alebo pomôže - na chvíľu...
Moje skúsenosti...

myšička1

ked chce byt ale asi ta povaha je taka že ..obaja mam asi iné merítko lásky, podlaa teba kolkokrát to týždna je vhodné stretávat sa tak aby si ludia nezraly nervy aale zasa aby nevychladla laska.

Urobí to vlastne niečo s chlapom ked mu dame ultimátum?

m,mlk

nijako nic naznacovat netreba. chlap bud s tebou chce byt, alebo nechce. na co sa prosit, vtierat, vypytovat, ziarlit... na co.. nema to vyznam.