správne množstvo jedla

xdanielax

inac Milky, ja som tomu tvojmu nedala ironicky podton, dobreze hovoris, uz som si zacinala myslet, ze ti vies co. :P

Milky

ladida
I tebe je jasne, ze moj prispevok je mysleny ironicky ale tej nestastnici to nevysvetlis. V jej lebeni to zacne srotovat, az bude neskoro.
Ja som svojich 55kg neschudol takouto nezmyselnostou. Keby sa poradila s odbornou literaturou, a nie jedna pani povedala.. Nechajme to tak, ludska blbost je takmer nekonecna a nikdy ma neprestane udivovat..

majkaaaa

VEĽMI MÁLO !!!! Ukážkové stravovanie pre jojo efekt. Verím,že chudneš,ale bohužiaľ,určite nie z tukov,tie sa Ti ukladajú,pri takomto stravovaní telo prechádza do obranného režimu. A navyše,chýbajú tu bielkoviny,tie sú pre stavbu svalov a pre úbytok tuku nevyhnutné!!

ladida

milky kila sa sice krasne stracaju,ale dokedy? ja ked som pred 15 rokmi drzala taku podobnu dietu,tak som tiez nakoniec stratila-2 roky zivota:)

Milky

Skus vynechat na obed ryzu.
A hlavne vydrz. Kila pojdu dolu potom jedna radost. Skus zmenit po tyzdni jablko za salat a podobne. Nech nemas jednostrannu stravu.
Drzim palce. Nepozeraj sa na ostatnych, je to iba cira zavist, ze tebe idu kila tak krasne dolu.
Na druhu stranu treba povedat, ze s nimi sa nestretneme na PPP fore o 2 mesiace..

winki

Era to nepotrebuješ vobec chudnut staci ti len vyformovat si postavu.
Hm no ide to dole...a čo potom? do kedy? Tvoje telo to takto dlho nevydrží.