Pijem velmi vela vody no nechod nočiť

Príspevok v téme: Pijem velmi vela vody no nechod nočiť
ibed

Ahojte vsetci, mam taky problem s ktorým sa trapim pomerne už dosť dlho bola som aj u lekara ale ten sa na mna pozeral to ako je možne... Tak som si povedala, že najdem riešenie ja sama ale neviem nanic prisť. Tak vas prosim o radu. Pijem okolo dvoch litrov vody denne no na wc nejdem ani razmožno ked tak raz len trocha. Cvicim kazdy druhy den 45 min. zdravo sa stravujem.Nepijem ani nefajcim. Snazim sa schudnuť ale toto co som zatial schudla som priprala tym že nechodim močim. Menzes mam dostat az o dva tyzdne takze tym to nieje. dakujem za rady .

ja40

Presne tak,Furon ti pomoze,aj mojej mame pomohol,ona curala tak 2-3krat denne a bola velmi opuchnuta. Takze diuretika su na odvodnenie. Drzim palce.
A tlak nemas nahodou vysoky?

ibed

Na nefrologii som bola vsetky testy som absolvovala, zbierala som aj moc, oblicky boli vysetrene no vsetko bolo v norme . Ja to tak isto nechapem. Moja mama vravi , že som hypochonder ale to vobec nieje pravda vela pijem a rada no na wc nechodim pritom este jem vela ovocia a zeleniny a jem vela polievok ked teraz drzim dietu. Ale naco to vsetko ked ta voda nie a nie vyst zo mna. Aspon keby som vedela co robim zle. Kde je ten proble. Sol urcite mozem vylucit vobec nic nesolim .

ibed

Na nefrologii som bola vsetky testy som absolvovala, zbierala som aj moc, oblicky boli vysetrene no vsetko bolo v norme . Ja to tak isto nechapem. Moja mama vravi , že som hypochonder ale to vobec nieje pravda vela pijem a rada no na wc nechodim pritom este jem vela ovocia a zeleniny a jem vela polievok ked teraz drzim dietu. Ale naco to vsetko ked ta voda nie a nie vyst zo mna. Aspon keby som vedela co robim zle. Kde je ten proble. Sol urcite mozem vylucit vobec nic nesolim .

Lulu2011

chod rovno na nefrologiu, budes zbierat moc za 24 hodin, specialnym testom ti povedia aku mas glomerulánu filtráciu, ci ti pracuju oblicky, tak isto chod za obvodným, aky mas vysoky kreatinin v krvi, ak bude vysoko nad normu, zle bude, nemala si nahodou teraz niekedy chripku, alebo anginu? kup si v lekarni vrbovvku malokvetu a pi ju

mate59

normálne to nie je, voda sa ti zadržiava v tele,opuchy sú toho dokazom,určite nohy od kolien dole pri stlačení na píšťale ostávajú po stlačení jamky.
Znova chod k lekárovi, žiadaj o vyšetrenie,ak máš možnosť, skús liek Furon na odvodnenie.

eam

Keď si aj opuchnutá, tak to ozaj nie je v poriadku. Čo to máš za lekára, keď to tak necháva. A moč nemáš tmavý?

ibed

Poslal ale nic mi nezistili. Pijem vela vody caje, jem vela ovocia , zeleniny ... potim sa dost vela aležeby až tolko tak to si nemyslim ale vazne som už na som aj psychycky zle. Vyzeram hrozne. cela napuchnuta. Skusim si zajtra rano dať kavu možno ma aspon trochu odvodni.