problem s notebookom....

leninov pes

prosim poraďte aj mne...

nemam 14 ani 15 pre info.

moj problem je v tom, že na face mi nejdu videohvory,proste mi niekto vola,a jemu ukazuje že musi cakat kym to prijmem ale mne sa neukazuje nič, iba mi dojde po pol minute sprava, že nestihli ste hovor zavolaj spet.. a ked ja volam absolutne sa mi nič nezobrazi, a ked chcem opustit stranku, tam vyjde upozornenie že ak opustite tuto stranku ukončite videohovor,a pritom druha strana absolutne nedostane info že volam.... už ma to štve,nakolko mám priatelov a robuznych velmi daleko a nemožeme sa skontaktovať... bol by niekto dobry a poradil mi? ale tak ako malemu dietatu,lebo ne som technicky typ, a ešte tie hovory mi fungovali a tak same od seba prestali fungovať. dakujem za každu radu.

AdamKrt

Pravdepodobne pojde o poskodenie profilu uzivatela. Treba skusit nudzovy rezim a dat prekontrolovat HDD na chyby. Da sa to opravovat roznymi sposobmi - cez nudzovy rezim zaskrnut kontrolu disku, ci z recovery console cez CHKDSK /F alebo dalsimi sposobmi.

Jeden je najistejsi - servis, alebo niekto, kto sa rozumie servisu PC, ak mas znameho.