FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Chcem si umyť ruky

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Chcem si umyť ruky" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Nesúvisiace so zdravím
    katty1901.04.07 19:53??.??.118.28

Už vyše hodiny som doma a odcestovaní rodičia zatvorili prívod vody. Neznášam špinavé ruky. Čo s tým?

• skatulka01.10.14 09:06??.??.240.134

Brej den hadice :)

Tááááááákže hovoriť o škatuľke keď tu neni, obviňovať zo svetového hladomoru, ekonomickej krízy a rozličných svetových katastrof ale z očka do očka podišputovať, to už máme plné tangáčiky??? :)

Panči ja som sebe už našla a nebolo to vôbec zložité. Nakoniec zistíš, že to nebola ničia vina, ani tvoja, ani moja. Na pravdu aj tak nebudeš pripravená, nikdy... Ver mi. Moja pomoc a "FBI" styky platia, keď a ak sa rozhodneš.

Mám síce za sebou výraznú detoxikačnú kúru, no mne to len prospeje. Časom bude líp.

A už znovu musím fičať.

Aby som nezabudla....ďakujem za maila :) Je to veľký krok pre ľudstvo, ale malý pre človeka ;)

• skatulka29.09.14 23:41??.??.161.67

Komu chýbaš, ten ťa hľadá...

Nikdy neprestaneme hľadať...

Kto chce si ma nájde, tu alebo tam

pacuska@azet.sk

• skatulka29.09.14 10:53??.??.184.164

Idem dakde na kaveju, obšťastniť kamošov, aby boli celí glucklichen keď vypadnem :))

• skatulka29.09.14 10:40??.??.184.164

Bréééé ránko staré vojny :)

Som nabudená a plná sily. Keď skončí babie leto pôjde to so mnou prudko z kopca :)) Tak to treba nejak produktívne využiť ;)

zatím čúúúúz bejbe, večer som tu ak ma niekto chce :)

Inak nedávno sa mi kruto pripomenulo prečo nemám piť tequilu so škoricou a pomarančom :)) skvelá spomienka na BA. Aj tam ma už poznajú :)) musím jednoznačne zmeniť smer!

• skatulka28.09.14 22:34??.??.131.44

Brú :)

shatzi už drichme, idem aj ja.

Dnes som si prečítala jednu vec:

"Nič nemôže zastaviť myšlienku, pre ktorú nastal čas." (Viktor Hugo)

alt3

• skatulka28.09.14 22:11??.??.131.44

A ty si myslíš, že to srdco príde niekam, kde ho nečakajú s dobrou náladou? Lebo keď tu neni to srdco tak sa už ani neoplatí? Viem, že to bolí, ani nevieš ako dobre to viem!

Myslíš, že pre mňa bolo ľahké sem prísť? Prišla som, trpím samomluvou a nerobím to pre seba. Aj keď to už nechceš, ani mňa aj tak to nevzdám! Nechcem ti jatriť boľavé rany ale ak si myslíš, že za to môžem ja, tak ti musím dokázať, že to tak nie je.

Dobrá nálada nevyrieši všetky problémy, ale naserie tooooľko ľudí :)

• skatulka28.09.14 21:46??.??.131.44

Inak ja mám doma psa na vyhľadávanie stratených osôb :) vážne!

Panči, všetko má svoj čas aj svoj dôvod. Niekedy si potrebujeme vyriešiť nejaké problémy, ktoré s dotknutými osobami vôbec nesúvisia. Kým nedokončím túto misiu, nemôžem s pokojným svedomím odísť.

• skatulka28.09.14 21:31??.??.131.44

:)))) fakt veď mi sme boli aj v reštike na obed :)))

boože ešte že máš takú dobrú pamäť!

• skatulka28.09.14 21:30??.??.131.44

To neni amnézia :)) to je už ujo Alzheimer :)) fakt si nepamätám. Bojnice???

• skatulka28.09.14 21:29??.??.131.44

Panička ne..r mně!!! Nič nie je stratené ja ti ho privábim, vyhrabem!!! Nemusíš nič podnikať, len buď so mnou!

• panika28.09.14 21:28??.??.158.63

aj mne alt 3 chyba...inde je to srdco...tu asi stale nie

• panika28.09.14 21:26??.??.158.63

nooo..niekto ma amneziu..detske porcie v restike a pred nou tie 50 cm hady?)))

• skatulka28.09.14 21:25??.??.131.44

To tvoje alt3 mi tak chýbalo :) ňuňuňu :)

• panika28.09.14 21:25??.??.158.63

vies..nelutujem´ani den na Z..vela veci sa zmenilo...pochopilo...to je uz jedno--ako som sa uz verejne vyjadrila..niekoho z nas milujem..nikdy sa to nezmeni. .ja uz nic nepodniknem..lubim ho a vzdy budem...je to moj navod na prezitie...citim, ako mi chyba...ale je strateny..

• skatulka28.09.14 21:24??.??.131.44

detské porcie ako pre mňa ani tie nedojem :)) želatínové hady??? To som ešte nikdy nejedla, ale znie to dobre. To kde majú??? :)

• skatulka28.09.14 21:23??.??.131.44

žeby znovu Bojnice??? Doteraz si pamätám ako sme sa tam cestou späť stratili :)) nie a nie sa odtiaľ vymotať.

Musím tých robošov dať riadne do pozoru, im prispievaš na desiaty a potom to tak vyzerá :))

Tiež milujem Slovensko a preto sa mi veľmi nechce...

• panika28.09.14 21:21??.??.158.63

a co tak restika s detskymi porciami a obrovskymi zelatinovymi hadmi ???

• panika28.09.14 21:19??.??.158.63

nechapem..

:), tak hod stavebny dozor.,..veru..nas maly je naj poklad..aspon pre mna:)

take male vykupenie...milujem Slovensko..jeho dejiny...historiu..a tak pojde aj maly..nie tento, ale dalsi vik sme v Bojniciach.Musi uz od mala vidiet to naj zo Slovenska alt3

:), tak hod stavebny dozor.,..veru..nas maly je naj poklad..aspon pre mna:)

take male vykupenie...milujem Slovensko..jeho dejiny...historiu..a tak pojde aj maly..nie tento, ale dalsi vik sme v Bojniciach.Musi uz od mala vidiet to naj zo Slovenska alt3

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch