Chcem si umyť ruky

SHAKTI

Katuska ty si nebezpecna!!! Nepriblizuj sa k ziadnej elektronike a nestrkaj prsteky do zastrcky!! Vela nevybitej sexualnej energie!!! a to teraz fakt myslim vazne, len sa musis naucit tu sex.energiu otocit tak aby si ju mohla vyuzit-tie brusne tanceky ti pomozu :-)
uz som hore...ale asi pojdem spat :-)
myslela som späť

katty1

mám veľkú "radosť" s počítačom; včera som požiadala brata, nech mi príde opať preinštalovať, prišiel, urobil ťuk ťuk ťuk a vraj ide a je to ok, na to prišla mama do izby, a mne to nemože ísť, lebo ja mám silné vibrácie, tak je hneď všetko vyskratované a tak, no, bola som s tým mobilom pred časom, tiež, nejde mi, posielalo sa do Bratislavy, tri razy mi ho vrátili "bez nájdenia chyby", ja im asi všetkým tú elektroniku obijem o hlavu! čo bez chyby! idem hneď volať bratovi...
ale ak by som sa neozvala zo dva dni tak viete prečo...
krásne predpoludnie:)

SHAKTI

ŽIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!! :-DD A dobre som dosla,domov!! aspon teda dufam,lebo tu sedim polonaha :-DDDDDDDDDD
jaaaj zas som bola hviezda,co uz :-DD
fajne bolo,fajnucko...
az tak fajnucko ze prespim dnes cely den..
Etka oslavuje...checheche...ale ja viem,ze este nie dnes!!!mna neošáliš rezňami...no mozno tou tortou... :-DDD
a co som to chcela...
jaaj pekny den..je mi zima,idem obliect,ak som teda doma :-DDD

ethela

Dobré ránko káčatká:-))) Prajem každému krásny dník,veselosť v tváričke,rozžiarené očičká....♥♥♥

ethela

chápem,že idem neskoro,ale dnes sme v robote taká ukecaná zostava,že som nestihla na net:-)))A ani cez deň som nemala čas,lebo som musela absolvovať veterinára,emisnú kontrolu,nákupy,upratanie bytu a potom som frčala do nočnej.....A zajtra sa asi neukážem,lebo hneď ráno pečiem tortu,varím zemiaky na šalát,vyprážam rezne......